Tuż po gali UFC 205, podczas której Miesha Tate ogłosiła swoje przejście na sportową emeryturę, Dana White zapowiedział, że była mistrzyni UFC będzie dalej związana z firmą i będzie dla niej pracować. Faktycznie tak się stało. Tate została ambasadorką UFC i rozpoczęła współpracę ze stacją FOX Sports jako analityk. Jak sama mówi, dopiero teraz stała się zagorzałą fanką tego sportu i zawodników.

Dopiero teraz poznałam zawodników, których wcześniej nie znałam i dzięki temu stałam się ich fanką. Wcześniej byłam jak przeciętny fan tego sportu, oglądałam walki, ale nie skupiłam się na nich przesadnie. Teraz śledzę poczynania zawodników, obserwuję ich na Twitterze, rozmawiam z nim, poznaję ich bliżej.

Tate myśli także, że poza pracą analityka byłaby dobra w komentowaniu gal na żywo i chciałby w przyszłości też się tym zająć.

Uważam, że sprawdziłabym się świetnie w komentowaniu na żywo spod klatki. Znam się na MMA, znam się na technikach walki i mogłabym o nich mówić bez końca. Myślę, że byłabym w tym dobra. Komentowałem kilka gal Invicty i kilka małych gal w Waszyngtonie i podobało mi się to. Uwielbiam wyjaśniać ludziom, co dzieje się w klatce.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.