miesha_tate

Była mistrzyni UFC Miesha Tate  walczyła ostatni raz podczas gali UFC 200 i straciła wówczas mistrzowski pas w starciu z Amandą Nunes. Na razie nie została oficjalnie zapowiedziana kolejna walka z Tate w roli głównej, jednak sama zawodniczka chciałaby powrócić do oktagonu jeszcze przed końcem tego roku. W rozmowie z Fox Sports Josh Jones, menadżer Mieshy Tate powiedział:

Jesteśmy w trakcie rozmów z UFC w sprawie powrotu Mieshy do walk. Naszym celem jest starcie jeszcze przed końcem tego roku.

Jedną z potencjalnie wymienianych rywalek dla Tate jest Cat Zingano, z którą była mistrzyni przegrała w 2013 roku podczas gali The Ultimate Fighter 17 Finale.

Drugie nazwisko to Bethe Correia, która powróciła na drogę zwycięstw pokonując Jessicę Eye i niedawno rzuciła wyzwanie Tate.

Jest jedna osoba, z która mam niedokończone sprawy i muszę się nimi zająć. To Miesha Tate. Ona ciągle siedzi w mojej głowie. Mogę z nią walczyć w catchweightcie, na karcie wstępnej, na karcie głównej, na dowolnej gali, nawet na jej własnym podwórku. Tylko ona i ja, tak żeby zobaczyła, że jestem lepsza od niej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.