Starcie w kobiecej wadze słomkowej pomiędzy Michelle WatersonAngelą Hill będzie nową walką wieczoru zbliżającej się gali UFC on ESPN+ 35.

Po tym jak oryginalna walka wieczoru pomiędzy Thiago Santosem a Gloverem Teixeirą została przełożona na późniejszy termin z powodu pozytywnego wyniku testu na COVID-19 u Teixeiry, organizacja UFC postanowiła awansować starcie Waterson vs. Hill na główną atrakcję gali. Co ciekawe, nowa walka wieczoru została zakontraktowana na pięć rund zamiast standardowych trzech w przypadku zmiany w karcie walk w ostatniej chwili.

Michelle Waterson ma obecnie passę dwóch przegranych walk z rzędu w starciach z byłymi mistrzyniami, Carlą Esparzą oraz Joanną Jędrzejczyk. Przed tymi porażkami „The Karate Hottie” miała dobrą serię 3 wygranych walk w których pokonała Karolinę Kowalkiewicz, Felice Herrig oraz Cortney Casey.

Angela Hill wraca po przegranej walce z Claudią Gadelha w maju tego roku. Przed tą porażką miała dobrą serię trzech zwycięstw z rzędu nad Ariane Carnelossi, Hannah Cifers i Loma Lookboonmee.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.