Podczas nadchodzącej gali UFC on ESPN+ 35 do oktagonu UFC powróci Michelle Waterson i zmierzy się w nim z Angelą Hill. Pojedynek ten będzie walką wieczoru gali.

Michelle Waterson przegrała dwie ostatnie walki w UFC. Pokonała ją Carla Esparza i Joanna Jędrzejczyk. Przed tymi porażkami „The Karate Hottie” miała dobrą serię 3 wygranych walk, w których pobiła Karolinę Kowalkiewicz, Felice Herrig oraz Cortney Casey.

W audycji „Just Scrap Radio” Waterson przedstawiła swoje spojrzenie na najbliższą rywalkę.

Uważam, że Angela świetnie pnie się w rankingu i jest głodna zwycięstw. Jestem bardzo ciekawa konfrontacji naszych umiejętności. To będzie niezła zabawa. Ja cały czas się rozwijam, cały czas ulepszam swoją grę.

Michelle dodała też, że nastawia się na wojnę w klatce.

Wychodząc do tego starcia nie nastawiam się na strategię, zamierzam po prostu walczyć. Zamierzam zrobić jak najwięcej zniszczeń. Angela jest świetną stójkowiczką, ale ja mam lepszą pracę nóg i jestem bardziej kreatywna.

Angela Hill wraca po przegranej walce z Claudią Gadelha w maju tego roku. Przed tą porażką miała dobrą serię trzech zwycięstw z rzędu nad Ariane Carnelossi, Hannah Cifers i Loma Lookboonmee.

Dwie zawodniczki czołówki kategorii słomkowej największej organizacji MMA na świecie zawalczą z sobą 22 sierpnia w Las Vegas.

Zobacz również: WIDEO: Piękne KO wysokim kopnięciem i zdobyty kontrakt z UFC

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.