Michał Oleksiejczuk już w najbliższy weekend stoczy 19. pojedynek w organizacji UFC. Polak zapowiada, że chce przewalczyć dla amerykańskiej organizacji kolejnych 19 starć.

Michał Oleksiejczuk powróci do klatki 27 czerwca. Podczas gali UFC w Azerbejdżanie jego przeciwnikiem będzie Abus Magomedov.

Przed zbliżającą się konfrontacją Polak napisał w serwisie X, jakie ma sportowe plany.

To już chyba moja 19 walka w tej epickiej federacji. Chcę zrobić jeszcze drugie tyle, a później zająć się pracą na roli. Taki jest plan i tego się trzymam. Trzeba wzmocnić polskie rolnictwo.

Oleksiejczuk jest dziś na fali trzech wygranych z rzędu. Ostatni raz rywalizował podczas gali UFC Vegas 113: Bautista vs Oliveira, która odbyła się 7 lutego w Las Vegas. Rywalem Polaka był Marc-Andre Barriault.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of profesor_baranowski
profesor_baranowski

Jungle Fight
Middleweight

343 komentarzy 762 polubień

Michał zawsze na propsie.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Kadczers
Kadczers

Bellator
Heavyweight

4,816 komentarzy 7,379 polubień

To tak jak Mariusz , najpierw walki , potem cześnie i rola 1000003359.gif

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of Dijaz
Dijaz

KSW
Heavyweight

6,046 komentarzy 15,860 polubień

I to jest prawdziwy patriotyzm

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of jut
jut

Sum

5,578 komentarzy 36,013 polubień

Jak Cesarz Dioklecjan :penn:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Warszawski Antek
Warszawski Antek

KSW
Light Heavyweight

5,888 komentarzy 31,391 polubień

Michaś, oby Ci się widoło w życiu dokładnie tak, jak sobie to zaplanujesz.
Co by nie było, kibicuje od początku i zostane do końca :beer:

Odpowiedz polub