Na początku września Michał Andryszak przegrał starcie na gali Fight Nation Championship. Kilka dni po pojedynku Michał poinformował, że doznał w starciu poważnego złamania dłoni i dodał też czeka go długi powrót do zdrowia.

2 września Michał Andryszak stoczył pojedynek w Chorwacji, gdzie zawalczy o mistrzowski pas. Chociaż Polak przez dwie rundy dominował nad rywalem, ostatecznie w trzeciej odsłonie walki został pokonany. Po starciu Michał napisał w mediach społecznościowych:

Niestety nie udało się zwyciężyć pojedynku na gali FNC. Żal tym większy, że czułem, iż mam przeciwnika na widelcu w pierwszej i drugiej rundzie. Rywal okazał się bardzo wytrzymały i przełamał mnie kondycyjnie na koniec trzeciej rundy. Walkę kończę z poważnym złamaniem dłoni, które wymaga operacji. Czeka mnie długi okres powrotu do zdrowia. Jeżeli chodzi o moje dalsze starty w MMA, to muszę się mocno zastanowić, co dalej. Nie był to z pewnością szczęśliwy rok dla mnie…

W tym roku Michał Andryszak podpisał kontrakt z organizacją Oktagon, gdzie miał zadebiutować pod koniec lipca w starciu ze Stuartem Austinem. Anglik wypadł z walki przez kontuzję. Zawodników zestawiono ponownie na listopadową galę w Manchesterze, ale z wpisu Michała wynika, że kontuzja z ostatniego pojedynku nie pozwoli mu na starcie w listopadzie.

Przed wrześniowym pojedynkiem Michał Andryszak był na fali trzech wygranych z rzędu. W przedostatnim pojedynku na gali FEN 42 pokonał Edera de Souzę i zdobył mistrzowski pas wagi ciężkiej. Do walki doszło w październiku 2022. Michał ma na swoim koncie 37 zawodowych pojedynków, z których 25 wygrał. Michał słynie z szybkich nokautów. Do dziś aż 16 pojedynków wygrał posyłając rywali na deski, a osiem razy ich poddawał.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,982 komentarzy 27,590 polubień
Avatar of alww
alww

PRIDE FC
Welterweight

6,477 komentarzy 34,316 polubień

Widmo normalnej pracy jest straszniejsze niz jakiekolwiek CTE

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

32,896 komentarzy 112,419 polubień

Szkoda zdrowia Michał :conorsalute:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Middleweight

11,263 komentarzy 44,986 polubień

muszę się mocno zastanowić, co dalej

3CFE3040-D475-48DB-842F-B0C5FA6DBF3E.jpeg

Odpowiedz polub

Avatar of dizel77
dizel77

UFC
Middleweight

12,263 komentarzy 30,250 polubień

chłop ma jeden z najbardziej odjechanych rekordów w polskim mma, jedna decyzja przez całą keriere i prawie wszystko w 1 rundzie się kończyło lol

Odpowiedz polub

Avatar of jihaad
jihaad

UFC
Middleweight

10,643 komentarzy 25,617 polubień

Jak to co? UFC! :jimcarrey:

Odpowiedz polub