
W najbliższy weekend Michael Page powróci do klatki UFC i zmierzy się w niej z Sharabutdinem Magomedovem. Anglik zapowiada, że nie obawia się walki w parterze, ale nie sądzi, aby musiał przenosić starcie na matę.
1 lutego w Arabii Saudyjskiej w drugim starciu wieczoru Sharabutdin Magomedov zmierzy się z Michaelem Page’em. Panowie znani są ze swoich umiejętności walki w stójce. Natomiast Anglik nie kryje, że być może skorzysta z umiejętności parterowych w tym pojedynku. Podczas spotkania z mediami przed galą powiedział:
Chętnie go obalę, bo nad tym pracowałem, to jest przecież MMA. Nie czuję jednak, że muszę to zrobić. Mogę dojść do punktu, w którym warto będzie go obić na macie, zadać kilka ciosów łokciami w parterze. Ale nie sądzę, żebym musiał. Natomiast jeśli on będzie próbował obalić, to wyniknie z zupełnie innego powodu. Jeśli ja obalę, będzie to część mojego planu gry, jeśli on to zrobi, to będzie oznaczało, że jest w niebezpieczeństwie.
9 marca 2024 roku podczas gali UFC w Miami Michael „Venom” Page udanie zadebiutował w UFC. Zmierzył się z Kevinem Hollandem i wygrał z nim na punkty. Podczas gali UFC 303, która odbyła się 29 czerwca 2024 roku, Page stanął do walki Ianem Garrym i musiał uznać jego wyższość w klatce.
Michael Page rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2012. Do tej pory stoczył 25 pojedynków, z których 22 wygrał. Aż 13 razy posyłał rywali na deski, a trzy razy zwyciężał przez poddanie. Przed wejściem do UFC rywalizował w organizacji Bellator.


























11 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
UFC Middleweight
Bellator Featherweight
WSOF Middleweight
Shark Fights Light Heavyweight
EFC Africa Featherweight
UFC Heavyweight
UFC Bantamweight
Bellator Lightweight
Bellator Featherweight
UFC Strawweight
Brutaal Welterweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/78080/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>