mcdonald-michael-sherdog-mandel

(Fot. Dave Mandel/Sherdog.com)

Dobre wieści dla miłośników dywizji koguciej przekazał Ariel Helwani w programie UFC Tonight. Michael McDonald (MMA 16-3) pomyślnie przeszedł operację nadgarstka i planuje swój powrót na początek przyszłego roku.

23-letni „Mayday”, o którym mówi się, że bije z mocą pędzącej ciężarówki, nie miał ostatnio szczęścia w oktagonie. W ostatnich trzech pojedynkach tylko raz udało mu się zwyciężyć. W walce o tytuł mistrzowski w lutym 2013 roku, został poddany trójkątem rękami przez Renana Barao. Po tej porażce odbił się pokonując Brada Picketta, za co został nagrodzony 50 tysiącami dolarów za poddanie wieczoru. Ostatni pojedynek stoczył w grudniu ubiegłego roku – na gali UFC on Fox 9 został poddany gilotyną w drugiej rundzie przez Urijaha Fabera.

Wygrywa, czy przegrywa, McDonald zawsze daje emocjonujące walki, dlatego warto poczekać na jego powrót. Co prawda, nie ma najlepszej passy ostatnio, ale trzeba oddać mu to, że doznawał porażek tylko z zawodnikami ze ścisłej czołówki swojej kategorii wagowej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.