poirier oliveira

Dustin Poirier w swoim następnym boju ma zmierzyć się z Charlesem Oliveirą w walce o pas wagi lekkiej. Michael Chandler uważa, że z tego boju to Poirier wyjdzie jako zwycięzca.

Michale Chandler, który niedawno przegrał walkę o pas mistrza wagi lekkiej z Charlesem Oliveirą, jest zdania, że Dustin Poirier poradzi sobie z mistrzem lepiej niż on i wygra z nim przed czasem. W programie The MMA Hour Chandler przedstawił swoje spojrzenie na potencjalną walkę Poiriera z Oliveirą.

Stawiam na Dustina. Obaj są kompletnymi zawodnikami. Oliveira pokazał w ostatnich walkach, szczególnie w tej ze mną, że jego ręce również sobie świetną bronią. On dobrze i mocno bije, mocniej niż się wydaje. Jego grappling natomiast zawsze był na wysokim poziomie. Dustin jednak jest moim zdaniem nieco lepszy w każdej płaszczyźnie. Ma lepsze kardio oraz lepsze umiejętność krzywdzenia ludzi i kończenia ich przed czasem. Myślę, że Dustin wygra tę walkę w trzeciej lub czwartej rundzie.

O walce Poiriera z Oliveirą mówi się od dawna. Potencjalnym terminem boju o pas ma być grudzień. Oliveira niedawno potwierdził, że negocjacje w sprawie walki trwają, ale kontrakt na nią nie został jeszcze podpisany.

Najbliższa obrona pasa wagi lekkiej byłaby pierwszą w wykonaniu Oliveiry, który pas zdobył w tym roku pokonując Michaela Chandlera i zdobywając zwakowany przez Khabiba Nurmagomedova tytuł.

Poirier w ostatnich dwóch walkach zmierzył się z Conorem McGregor i dwa razy wygrał.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Patrosixxx

Shark Fights
Featherweight

1,121 komentarzy 1,180 polubień

Stawiam na Poiriera

Odpowiedz 1 Like