Michael Chandler wyśmiał spotkanie twarzą w twarz Conora McGregora z Petrem Yanem. Niedoszły rywal Irlandczyka wierzy, że ten bierze udział w takich wydarzeniach, aby fani o nim nie zapomnieli.

Chandler cały czas wierzy, że w następnej walce zmierzy się z Conorem McGregorem. Były mistrz kategorii lekkiej Bellator MMA czeka na starcie z Irlandczykiem, które ma dojść wreszcie do skutku w następnym roku. Mówi się, że ich walka może odbyć się latem 2024 roku. Obaj panowie brali udział w programie TUF 31 jako trenerzy. Ostatnio McGregor był widziany w Dubaju, gdzie w ringu spotkał się twarzą w twarz z byłym mistrzem kategorii koguciej UFC, Petrem Yanem. Chandler zareagował na to zdarzenie na swoim profilu na X.

Szukam jakiegoś zawodnika kategorii koguciej, lepiej byłoby może z kategorii muszej, żeby spotkać się z nim twarzą w twarz, nagrać to na jakimś obskurnym wydarzeniu… Ktoś chętny? Potrzebuję uwagi…

37-letni Chandler (23-8 MMA) ostatnio wyznał, że Conor McGregor próbuje go przeczekać i specjalnie przedłuża swój powrót do oktagonu UFC. Amerykanin jednak nie zamierza akceptować innych pojedynków i chce bić się z Irlandczykiem w klatce największej organizacji MMA na świecie. Ostatni raz w oktagonie widzieliśmy go w listopadzie 2022 roku, kiedy to przegrał przez poddanie z Dustinem Poirierem. W ostatnich 4 pojedynkach, jego bilans to 1-3. 18 z 23 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. Obecnie zajmuje on 5. miejsce w rankingu kategorii lekkiej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,952 komentarzy 3,007 polubień

Michael Chandler wyśmiał spotkanie twarzą w twarz Conora McGregora z Petrem Yanem. Niedoszły rywal Irlandczyka wierzy, że ten bierze udział w takich wydarzeniach, aby fani o nim nie zapomnieli. Chandler cały czas wierzy, że w następnej walce zmierzy się z Conorem McGregorem. Były mistrz kategorii lekkiej Bellator MMA czeka na starcie z Irlandczykiem, które ma […]

Odpowiedz polub

click to expand...