Od pewnego czasu pod adresem Michaela Bispinga wysuwane są zarzuty o unikanie trudnych przeciwników, w tym o unikanie starcia z Yoelem Romero. W najnowszym podcaście UFC Unfiltered, mistrz odniósł się do tych stwierdzeń.

Nigdy nie unikałem żadnego zawodnika i na pewno nie będę tego robił teraz, gdy posiadam pas. Ludzie oczekują, że będę bił się z pierwszym pretendentem do tytułu. Świetnie. Dla mnie to żaden problem. Chcę to zrobić. Nie chcę, żeby kiedyś mnie wspominano jako zawodnika, który unikał najlepszych fighterów. Jestem od tego bardzo daleki. Walczyłem z najlepszymi przez całą moją karierę. Czemu miałbym przestać to robić, gdy stałem się mistrzem? To nie ma sensu. Oczywiście chciałbym również zarobić dzięki pozycji, w której się teraz znajduję. Zobaczymy jak będzie. Nie otrzymałem od UFC żadnej oferty, ale jeśli otrzymam ofertę walki z Yoelem Romero, będę za.

Bisping dodał również, że gdyby jednak pojawiła się oferta walki z powracającym do UFC Georgesem St-Pierre’em, na pewno na nią by przystał.

Jeśli więc zaproponują mi walkę z pierwszym pretendentem, będę z nim walczył. Jeśli zaproponują mi walkę z GSP, byłbym idiotą, gdybym się na to nie zgodził, więc oczywiście zawalczę z GSP. Najpierw jednak muszą mi to zaproponować, a na razie nikt się do mnie w tej sprawie nie odezwał, ale liczę, że tak będzie.

11 KOMENTARZE

  1. Wkurwia mnie już te całe zamieszanie. Tu nie powinno być żadnej gadki. Yoel ma na koncie zanotowane zwycięstwo nad Souzą i piękny noakut na Weidmanie. Pokonał absolutna czołówkę i co, ma teraz nie dostać TS, bo GSP wraca ? Panowie, nie róbmy sobie jaj z Polskiej służby zdrowia. Jeżeli Bisping otrzyma kogoś innego niż Romero, to ja chyba wbijam soczystego murzyńskiego chuja Derrica Lewisa w te całe MMA.

  2. Kurde, w przypadku innych fajterów, bym się sadził, że ma walczyć z pretendentem i chuj, żadnych superfightów. Ale do Bispinga mam sporo sympatii, nie wiem czemu, bo to przecież dick jakich mało 😀 Kibicuję mu, żeby i zarobił hajsiwo i obronił pas parę razy, zamykając gęby hejterom. Niech ma 😀

  3. po co on się w ogóle udziela? niech staje do walki z romero koniec kropka. a jak ewentualnie obroni pas (w co wątpię) to wtedy niech wyskakuje z gsp.

  4. Oj Majki liczy na to, że odroczą mu egzekucje załapując się na jakiś munifajt w Anglii, gdzie na pewno przyciągnąłby sporą rzesze kibiców.

  5. No dawać w końcu to starcie z Romero, nawet Bisping juz chyba zrozumiał że nie ma wyjścia. Następnie po tej walce dla Bispinga, proponuję Weidmana na odbudowanie :lol:, lubię Majkiego i nie chciał bym żeby walczył z jakimiś leszczami. W końcu ludzie przestaną gadać, że wyszczekuje sobie walki i bije się z dziadkami jak obskoczy dwa razy wpierdol:rofl:.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.