Chociaż Conor McGregor trafił niedawno na listę najlepiej zarabiających sportowców na świecie magazynu ForbesAli Abdelaziz, menedżer Khabiba Nurmagomedova, uważa że Irlandczyk zawalczy z jego podopiecznym ponieważ zaczyna brakować mu pieniędzy.

Gdy ostatni raz rozmawiałem z Daną Whitem, wyglądało na to, że to jest walka, do której on chce doprowadzić. To będzie największa walka w historii UFC i będzie można na niej najwięcej zarobić. Conorowi zaczyna brakować pieniędzy, dlatego też zgodził się na starcie z Khabibem. Dla nas jest to ok. Pozwolimy mu zarobić nieco grosza, ale ostatecznie to co jesteśmy mu winni, to skopanie dupy. Dostanie wiec za swoje, a my pójdziemy dalej naszą drogą.

Abdelaziz powiedział o tym w rozmowie z serwisem TMZ i dodał również, że chociaż on i Khabib nie lubią Conora, zgodzą się na walkę z nim.

Jeśli Dana chce tej walki, będziemy mieli tę walkę. Khabib nie lubi Conora. My go nie lubimy. Nie przepadamy za jego zespołem, nie lubimy też tego co sobą reprezentuje. On myśli, że jest gangsterem, ale ja tak nie uważam. Gangsterzy kończą w więzieniach lub z zostają pobici.

15 KOMENTARZE

 1. A co on się wziął za liczenie cudzych pieniędzy i w ogóle, skąd wnioski, że rudemu zaczyna brakować pieniędzy. Do dupy z takim hejterskim pieprzeniem, nie może po porstu przyznać, że Conor chce tej walki, tylko musi tworzyć narrację, że nie chce, ale że mu brakuje pieniędzy, to zawalczy? Niech się lepiej zajmie swoim muzułmańskim kochankiem, który to szumnie głosił, jak to McGregor trafi na koniec kolejki i będzie musiał błagać o walkę o tytuł, bo liczą się czysto sportowe zestawienia, a jak przyszło co do czego, to pierwszy skamle o walkę z Conorem i GSP. To może to jemu brakuje pieniędzy?

 2. Rudy ma tyle hajsu ze moglby sobie kupic Khabiba razem z tym menadzerem.

  Ciekawe jak Khabib stoi teraz z kasa skoro jego glowny sponsor siedzi za kratkami.

 3. ostatecznie to co jesteśmy mu winni, to skopanie dupy.

  On myśli, że jest gangsterem, ale ja tak nie uważam. Gangsterzy kończą w więzieniach lub z zostają pobici.

  czyli conor zostanie gangsterem jak nurma skopie mu dupe? :travolta: niech wyjaśni mi to ktoś z większym wykształceniem.

 4. Rudy ma tyle hajsu ze moglby sobie kupic Khabiba razem z tym menadzerem.

  Ciekawe jak Khabib stoi teraz z kasa skoro jego glowny sponsor siedzi za kratkami.

  Żebyś się nie zesrał z tym irolem. Khabib będzie mial kasę tak czy inaczej. Tak jak acb nigdy nie upadnie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.