Chociaż Conor McGregor trafił niedawno na listę najlepiej zarabiających sportowców na świecie magazynu ForbesAli Abdelaziz, menedżer Khabiba Nurmagomedova, uważa że Irlandczyk zawalczy z jego podopiecznym ponieważ zaczyna brakować mu pieniędzy.

Gdy ostatni raz rozmawiałem z Daną Whitem, wyglądało na to, że to jest walka, do której on chce doprowadzić. To będzie największa walka w historii UFC i będzie można na niej najwięcej zarobić. Conorowi zaczyna brakować pieniędzy, dlatego też zgodził się na starcie z Khabibem. Dla nas jest to ok. Pozwolimy mu zarobić nieco grosza, ale ostatecznie to co jesteśmy mu winni, to skopanie dupy. Dostanie wiec za swoje, a my pójdziemy dalej naszą drogą.

Abdelaziz powiedział o tym w rozmowie z serwisem TMZ i dodał również, że chociaż on i Khabib nie lubią Conora, zgodzą się na walkę z nim.

Jeśli Dana chce tej walki, będziemy mieli tę walkę. Khabib nie lubi Conora. My go nie lubimy. Nie przepadamy za jego zespołem, nie lubimy też tego co sobą reprezentuje. On myśli, że jest gangsterem, ale ja tak nie uważam. Gangsterzy kończą w więzieniach lub z zostają pobici.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.