daniel cormier stipe miocic

O przejściu Jona Jonesa, mistrza wagi półciężkiej, do królewskiej kategorii wagowej w UFC mówi się od dawna. Sam Jones jest jednak aktualnie skonfliktowany z UFC, ponieważ chce, aby organizacja płaciła mu większe pieniądze.

Javier Mendez, główny trener klubu American Kickboxing Academy i szkoleniowiec Daniela Cormiera, uważa że najbliższa walka o pas wagi ciężkiej może Jonesowi otworzyć drzwi do uzyskania tego, co chce otrzymać od UFC.

Ten kto wygra najbliższą walkę o pas wagi ciężkiej dostanie ofertę starcia za wielkie pieniądze. Moim zdaniem to będzie pojedynek przeciwko Jonowi Jonesowi, ponieważ Jones podkreśla, że chce przejść do królewskiej kategorii wagowej. A co będzie lepszą alternatywą dla Jonesa, który chce dostać więcej pieniędzy, niż walka o pas wagi ciężkiej ze Stipe lub DC?

W rozmowie dla ESPN Mendez dodał również:

Ta walka mogłaby sprawić, że dostałby to, czego chce. Oczywiście on zasługuje na większe pieniądze, bo jest dużą gwiazdą i najbardziej utytułowanym zawodnikiem wagi półciężkiej. Nigdy nie został pokonany, więc myślę, że dla niego to rozsądny wybór.

Niedawno na temat walki z Jonem Jonesem wypowiedział się również Stipe Miocic, który w audycji „Line Movement” stwierdził:

Jestem przekonany, że to byłaby świetna walka dla niego i myślę, że wyszedłbym z niej z pasem na biodrach. On jest z innej kategorii wagowej i myślę, że bym sobie dobrze poradził… Jestem tego pewien.

Zobacz również: Szef UFC: „Starcie Cormier vs Miocic pokaże kto jest najlepszym ciężkim wszech czasów”

5 KOMENTARZE

 1. Przecież DC kończy karierę po tej walce :boystop:

  Niedawno Mendez mówił tak:

  "Czy UFC będzie chciało, żeby odszedł? Może gdyby rzucili mu torbę pieniędzy i zaproponowali walkę z Jonem Jonesem w wadze ciężkiej? Myślę, że to jedyna walka, która może go zmotywować do powrotu. On przegrał z Jonesem dwa razy i myślę, że nie ma tego jeszcze za sobą."

 2. A co będzie lepszą alternatywą dla Jonesa, który chce dostać więcej pieniędzy, niż walka o pas wagi ciężkiej ze Stipe lub DC?

  Może obrona w półciężkiej, bo ostatnią przegrał :facepalm:

 3. Niedawno Mendez mówił tak:

  "Czy UFC będzie chciało, żeby odszedł? Może gdyby rzucili mu torbę pieniędzy i zaproponowali walkę z Jonem Jonesem w wadze ciężkiej? Myślę, że to jedyna walka, która może go zmotywować do powrotu. On przegrał z Jonesem dwa razy i myślę, że nie ma tego jeszcze za sobą."

  No to mówił Mendez. A DC się upierał że to jego ostatnia walka w karierze.

 4. No to mówił Mendez. A DC się upierał że to jego ostatnia walka w karierze.

  No i co. Wierzysz mu tak na słowo? Przecież gruby murzyn to nie jest prawdziwy wojownik pokroju Pana Parbca, który co mówi to zrobi.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.