islam makhachev javier mendez

W miniony weekend Islam Makhachev znokautował wysokim kopnięciem Alexandra Volkanovskiego. Javier Mendez, trener Makhacheva, jest zdania, że to był największy tryumf w całej jego karierze szkoleniowca.

Podczas gali UFC 294, która odbyła się 21 października w Abu Zabi, Islam Makhachev znokautował Alexandra Volkanovskiego w pierwszej rundzie starcia. Komentując tę wygraną Javier Mendez w audycji Submission Radio powiedział:

Ze względu na wielkość wydarzenia i to, jak wspaniałym mistrzem jest Alex, a także fakt, że pierwsza walka była bliska i zacięta, muszę przyznać szczerze, że to skończenie było dla mnie zapewne najlepszym w historii, a wygrana ta była największym tryumfem w całej mojej dotychczasowej karierze.

Walka Volkanovskiego z Makhachevem była drugim starciem tych zawodników. Wcześniej Islam Makhachev i Alexander Volkanovski stoczyli wyrównany bój w walce wieczoru gali UFC 284, która odbyła się 12 lutego w Perth. Zawodnik z Dagestanu zwyciężył przez jednogłośną decyzję i tym samym obronił pas mistrzowski kategorii lekkiej. Volkanovski nie krył niezadowolenie z wyniku punktowego i był zdania, że wygrał walkę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Welterweight

2,012 komentarzy 4,343 polubień

Czas cementowania dorobku/legacy lil Khabiba uważam za oficjalnie rozpoczęty:siara:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Leniwiec
Leniwiec

Legacy FC
Featherweight

1,916 komentarzy 4,117 polubień

Javier podpadł mi ostatnio, ale zgodzę się z nim.

Odpowiedz polub

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Welterweight

2,012 komentarzy 4,343 polubień

Cainowi jest przykro jak to czyta :jon:

Odpowiedz polub