Zaraz po tym jak Conor McGregor (MMA 22-4) powrócił do oktagonu UFC w wielkim stylu i podczas UFC 246 szybko znokautował Donald Cerrone (MMA 36-14, 1NC), Floyd Mayweather Jr. zapowiedział chęć stoczenia drugiego boju w boksie z Irlandczykiem.

Zobacz również: Po UFC 246 Floyd Mayweather Jr. nawołuje o drugą walkę z Conorem McGregorem

Na razie nie wiadomo czy faktycznie do takiego pojedynku dojdzie, ale inną bokserską opcją dla McGregora jest starcie z Mannym Pacquiao, o którym jakiś czas temu wspominał również Tyson Fury.

Myślę, że to byłoby dobre dla boksu i sportów walki. Jeśli McGregor zawalczyłby z Pacquiao albo Mayweatherem, mielibyśmy ogromne show w Las Vegas, które przyciągnęłoby ludzi i dało kawał rozrywki. To starcie zapewniłoby ludziom pracę i przyniosło pieniądze do Vegas, do Ameryki. Przyciągnęłoby turystów do kraju. Myślę, że to byłoby bardzo dobre dla sportu.

Okazuje się, że Pacquiao właśnie rozpoczął współpracę z Audie Attarem z Paradigm Sports Management, który prowadzi menadżersko również Conora McGregora.

Attar poinformował o rozpoczęciu współpracy w mediach społecznościowych i napisał, że jest dumny z tego posunięcia.

Pacquiao w oświadczeniu dotyczącym nowej współpracy napisał:

Jestem dumny mogąc rozpocząć współpracę z Paradigm Sports Management i jestem też podekscytowany możliwościami, które Audie Attar może mi zaoferować. Chcę, żeby wszyscy pamiętali o tym, że trzeba myśleć pozytywnie. Nigdy negatywnie, bo to początek upadku. Wszystko jest możliwe.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.