Przepychanki słowne pomiędzy Conorem McGregorem i Khabibem Nurmagomedovem trwają w najlepsze. Po tym jak Irlandczyk napisał na Twitterze, że żona Dagestańczyka jest „ręcznikiem”, odnosząc się tym samym do jej ubioru w dniu ślubu z mistrzem wagi lekkiej, miarka jednak się przebrała. Na słowa Conora postanowił zareagować menadżer Khabiba, który napisał w mediach społecznościowych:

Ten koleś obraża czyjąś żonę i robi sobie żarty z religii i wiary. On nie zdaje sobie sprawy, że obraża tym samym 1,5 miliarda muzułmanów. Religia i rodzina, to tematy, których się nie rusza. Masz przejebane Conor. Zobaczymy co media z tym zrobią. On jest gwałcicielem i dziwką.

Warto przypomnieć, że wcześniej Khabib skomentował wieści o emeryturze Irlandczyka słowami:

Conor zachowuje się jak zazdrosna żona, która ciągle mówi „odejdę od ciebie”, a mimo to ciągle wraca.

Przepychankom słownym nie ma zatem końca, a Conor, który niedawno ogłosił przejście na sportową emeryturę, zdaje się jednak cały czas myśleć o rewanżu z Khabibem Nurmagomedovem.

38 KOMENTARZE

 1. OGŁOSZENIE!

  Zlecę otrucie Aliego Abdełajziza. Poprzedni wykonawca nie wywiązał się z umowy. Pilne!

 2. Pewnie, że religii się nie rusza, zwłaszcza takiej, która podjudza do poniewierania kobiet w przedziale wiekowym 12-99. Łabdelazis jebany terrorysto nie strasz braćmi w wierze bo sam na nich kapowałeś szmatogłowy.

 3. Noo w końcu, już za długo nie było nic o tej łajzie. Chciałbym zobaczyć Aliego w Fame jak zbiera na cytrynę od 20kg cięższego kafarka

  :antonio:

  A co do ręcznika, Mi akurat podobał się żart rudego, w sedno i bez brzydkich słów.

 4. Za kazdym razem jak Ali Mahmet Ahmed Eszte Meszte Muhamad Hamid otworzy otwor gebowy, zenada jego wypowiedzi i ogien piekielny palacy jego dupsko osiaga poziom drastyczny. Piszac to pewnie jest czerwony na ryju jak Dana z podniety kiedy zapowiadal rudego przed konfa z Floydem:lol: ale go piecze:antonio:

 5. Ali tak bardzo chciałby być solidnym fajterem ale nie jest. Chciał być terrorystą ale też mu nie wyszło. Bóg miał co do niego inne plany. "Zostaniesz menadżerem!!" tak rzekł Allah. Cóż za tragiczna postać.:jon:

 6. Jedne w ten ważny dzień się ubierają w sukienki uszyte z firanek, a inne w ręczniki. I chuj wam do tego rasiści.

 7. Conora juz mieli trzy razy zabić po konferencjach z Khabibem i jakoś nic się nie działo. A co do tego co powiedział to tym razem nawet mu się udało

 8. Takim gadaniem, nakręca tylko Conorowi i Danie nowych klientów na ppv..

  I podbija stawkę za występ Conora.

  powrót króla z emerytury juz niedługo.

 9. Ale czasy, teraz terrorysta i sprzedawczyk uczy innych moralności.

  To jest tragedia, że ten człowiek funkcjonuje w sferze publicznej.

 10. Morderca i konfident wyzywa kogoś od dziwek i gwałcicieli i jeszcze grozi przejebaniem u braci których sprzedawał…

  Tego typa to powinien odwiedzić ktoś z Nowej Zelandii.

 11. Te 1,5 miliarda liczone razem z kobietami, które w islamie się nie liczą czy bez?  Z czystej ciekawości pytam.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.