Po gali UFC 257, na której doszło do dwóch ważnych pojedynków na szczycie wagi lekkiej, cały czas nie wiadomo jakie dalsze zestawienia planuje amerykańska organizacja. Wygląda jednak na to, że jednym z pojedynków mógłby być bój Justina Gaethje z Michaelem Chandlerem.

Chandler, który jakiś czas temu przeszedł z Bellatora do UFC, podczas ostatniej gali amerykańskiej organizacji szybko znokautował Dana Hookera i tym samym w świetnym stylu przywitał się z fanami UFC.

Po tym zwycięstwie Chandler nie otrzymał jeszcze propozycji kolejnego starcia, ale jednym z potencjalnych rywali może być Justin Gaethje. W rozmowie z Brettem Okamoto z ESPN Ali Abdelaziz, menadżer Gaethje potwierdził, że jest otwarty na takie zestawienie dla swojego podopiecznego i dodał, że Gaethje walczył już z trudniejszymi rywalami.

Justin Gaethje na gali UFC 249 w niezwykle dominującym stylu pokonał Tony’ego Fergusona i tym samym został posiadaczem tymczasowego pasa. W październiku 2020 roku zmierzył się z Khabibem Nurmagomedovem w starciu unifikacyjnym, przegrywając przez poddanie w drugiej rundzie. Niedawno stwierdził, że przed kolejną szansą walki o tytuł, chciałby odnieść przynajmniej jedno zwycięstwo.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.