Khabib Nurmagomedov po swojej ostatniej walce w UFC ogłosił zakończenie sportowej kariery. Cały czas pojawiają się jednak głosy mówiące o tym, że zawodnik powróci ostatecznie do startów. Sam zainteresowany przyznał, że aktualnie nie interesuje go sportowa rywalizacja. Dodał też, że aktualnie planuje skończyć studia i zająć się rolnictwem. Menadżer Khabiba zaprzeczył jednak tym doniesieniom.

Zobacz również: Khabib Nurmagomedov zabrał głos w sprawie swojej przyszłości

Rosyjski serwis Tass.ru poinformował wczoraj, że Khabib o swoich planach na przyszłość związanych ze studiami i niechęcią do sportowej rywalizacji mówił na spotkaniu z młodzieżą w Derbent w Dagestanie. Na tę informację przekazywaną dalej przez inne media postanowił zareagować Ali Abdelaziz, menadżer Khabiba i napisał krótko na Twitterze, że to tzw. fake news.

Warto przypomnieć, że niedawno Abdelaziz sugerował również w mediach społecznościowych, że Khabib powróci do klatki, aby stoczyć w niej trzydziestą walkę.

Szef UFC, Dana White, również jest przekonany, że Dagestańczyk wróci do oktagonu za jakiś czas, o czym niedawno powiedział w rozmowie dla ESPN.

Po ostatniej walce targały nim emocje. Miał wiele przeżyć przed tą walkę i to wszystko sprawiło, że podszedł do sprawy bardzo emocjonalnie. Nie mówię, że on na 100 procent ponownie zawalczy, ale mam przeczucie, że tak będzie. On cały czas jest mistrzem wagi lekkiej. Pas nie został zwakowany i nie będzie żadnej walki o pas tymczasowy.

Khabib Nurmagomedov cały czas jeszcze jest mistrzem kategorii lekkiej. W przeszłości wygrywał z m.in. Conora McGregora, Ala Iaquintę, Edsona Barbozę, Justina Gaethjego czy Dustina Poiriera. Do dziś jest niepokonany w zawodowym MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.