media prasa rtv internet mma

W czasach pandemii koronawirusa i odwoływania kolejnych gal MMA, marzec okazał się najbardziej medialnym miesiącem w tym roku i jednym z najlepszych w całej historii badania prasy, internetu i RTV.

Największe zainteresowanie mediów (blisko 2 tysiące publikacji) wzbudziła organizacja UFC, w której Joanna Jędrzejczyk zawalczyła i przegrała w starciu o mistrzowski tytuł. Dużo w mediach mówiło się również o Karolinie Kowalkiewicz, która po swoim ostatnim starciu przeszła operację oka.

KSW w tym miesiącu osiągnęło wynik ponad 1200 publikacji. Organizacja była zmuszona odwołać nadchodzące wydarzenie w Łodzi.  Natomiast medialne zainteresowanie wzbudzał cały czas program telewizyjny „Tylko jeden”, do którego premiery doszło na początku marca.

Fame MMA, marka do końca walcząca o swoją galę w trakcie ograniczeń dotyczących imprez masowych i ostatecznie ją organizująca, pojawiła się w mediach blisko 1000 razy.

O organizacji FEN, która początkowo planowała przygotować swoje najbliższe wydarzenie w studiu telewizyjnym, ale ostatecznie odwołała galę, pisano i mówiono blisko 200 razy.

Badanie opracowane na podstawie danych zebranych przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów z najważniejszych mediów regionalnych i ogólnopolskich. Analiza nie obejmuje branżowych portali internetowych piszących tylko o MMA.

2 KOMENTARZE

  1. No cóż, liche podsumowanie

    Ale "dzięki" pandemii dowiedziałem się o jednej poważnej rzeczy – odszedł Maciek z hotelu paradise

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.