Wykres. Porównanie liczby publikacji na temat MMA w poszczególnych miesiącach 2014 r. – prasa, internet, radio i telewizja
Wykres. Porównanie liczby publikacji na temat MMA w poszczególnych miesiącach 2014 r. – prasa, internet, radio i telewizja

Lipiec można podsumować w zasadzie jednym zdaniem: sezon ogórkowy w pełni.  Większe zainteresowanie mediów wzbudziły jedynie dwie sprawy.

Na początku miesiąca prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie głośnej walki dzieci z Rawicza, powołując się przy tym na opinię biegłych. Jak powiedział prokurator Michał Kordek, zebrany materiał dał podstawy do umorzenia dochodzenia. Biegły stwierdził, że chłopcy nie byli narażeni na niebezpieczeństwo. Nie stwierdzono też znamion czynu zabronionego.

Druga sprawa, to oczywiście świetny występ Joanny Jędrzejczyk, o którym więcej można przeczytać tutaj.  Głównie dzięki zawodniczce z Arrachionu marka UFC pojawiła się w 150 publikacjach, co dało łączny wynik około 24% wszystkich doniesień z lipca.

Z ciekawych publikacji w ostatnim miesiącu warto wspomnieć o sesji modowej Anzora Ażijewa w „CKM”.

Badanie opracowane na podstawie danych zebranych przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów z około: 1100 tytułów prasy ogólnopolskiej i regionalnej, 3500 źródeł internetowych oraz 100 stacji radiowych i telewizyjnych. W analizie nie uwzględniono branżowych portali internetowych piszących tylko o MMA. 

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.