kwiecień

Kwiecień potwierdził, że mieszane sztuki walki uzyskują w kolejnych miesiącach 2015 r. znacząco lepsze wyniki medialności niż w lata poprzednich.

Najważniejszym wydarzeniem kwietnia było oczywiście UFC w Krakowie – o gali napisano 449 razy. Najwięcej informacji w tym kontekście pojawiło się o Janie Błachowiczu (378), na drugim miejscu znalazł się Paweł Pawlak (268), a Marcin Bandel zamknął podium (231). Kolejnymi z Polaków byli: Daniel Omielańczuk (211), Bartosz Fabiński (181), Izabela Badurek (139) i Damian Stasiak (121). Dodatkowo nazwisko Joanny Jędrzejczyk pojawiło się w mediach 194 razy.

Patrząc na powyższe wyniki warto wspomnieć o sukcesie i wygranej Marcina Helda na gali Bellatora 136. Niestety, o zawodniku z Tych opublikowano jedynie 38 informacji – w większości były to jednie wzmianki. Spore materiały pojawiły się w „Przeglądzie Sportowym”, „Fakcie” i co ciekawe, w wiadomościach sportowych po głównym wydaniu Faktów TVN.

Siódma gala spod znaku Fight Exclusive Night, nie wzbudziła tak dużego zainteresowania jak jej poprzednia edycja. O FEN pojawiło się nieco ponad 200 informacji.

Z ciekawych publikacji w ostatnim miesiącu warto wspomnieć o dwustronicowym materiale w „Dzienniku Polskim”, w którym w bardzo pozytywny i ciekawy sposób napisano o Tomku Drwalu, jego szkole i amatorach, którzy tam trenują.

Badanie opracowane na podstawie danych zebranych przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów. W analizie nie uwzględniono branżowych portali internetowych piszących tylko o MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.