Dane dotyczące liczby sprzedanych subskrypcji pay-per-view nigdy nie są oficjalnie podawane przez organizację UFC. Conor McGregor postanowił jednak pochwalić się tym, jaka był dokładna sprzedaż PPV gali, podczas której Irlandczyk pokonał Donalda Cerrone.

Do walki Conora McGregora z Donaldem Cerron doszło w styczniu roku 2020. Conor wygrał wówczas już w pierwszej minucie starcia. Zaraz po gali pojawiły się informacje mówiące o tym, że wydarzenie to sprzedało około miliona subskrypcji PPV. Conor opublikował właśnie jednak część swojego rozliczenia z UFC, w którym widać, że ostateczny wynik sprzedaży to 1 353 429. Przy okazji Conor napisał:

Gratulacje dla UFC za świetnie przewalczony rok 2020. To jedyna sportowa organizacja, która przeszła przez cały rok. Niesamowite! Jestem zaszczycony tym, że dzięki walce McGregor vs Cerrone zapewniliśmy najwyższą sprzedaż PPV w tym roku. Gratulacje Donald i gratuluję Ci również twoich dwóch poddań w ostatniej walce.

Conor McGregor powróci do klatki UFC na początku roku 2021. Już w styczniu dojdzie do jego drugiej walki z Dustinem Poirierem. Zawodnicy ci pierwszy raz zmierzyli się z sobą we wrześniu 2014 roku, kiedy to na UFC 178 McGregor znokautował Poiriera w pierwszej rundzie.

Zobacz również: Miocic vs Ngannou planowane na marzec. Jon Jones dla zwycięzcy

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.