Conor McGregor (MMA 22-4), który podczas UFC 246 szybko znokautował Donald Cerrone (MMA 36-14, 1NC), we wcześniejszej walce został poddany przez Khabiba Nurmagomedova (MMA 28-0). Irlandczyk od dawna powtarza, że bardzo chce rewanżowego starcia z Dagestańczykiem. Podobnego zdania jest Dana White, szef UFC, który liczy na takie zestawienie.

Zobacz również: Szef UFC: Conor ma obsesję na punkcie rewanżu z Khabibem

Khabib jest jednak zdecydowanie przeciwny drugiej walce z Conorem, ponieważ pokonał go w dominującym stylu i nie widzi sensu kolejnego pojedynku.

W najnowszej rozmowie dla TMZ Sports, szef UFC odniósł się do takiego podejścia.

Oni się nienawidzą. Jeśli myśli, że zrobisz wywiad z Khabibem, w którym on powie jakieś dobre rzeczy o Conorze, wiedz, że to nigdy nie nastąpi. I odwrotnie, Conor nigdy nie powie nic dobrego o Khabibie.

Dana White potwierdził też, że chce doprowadzić do walki Khabiba z Conorem.

Tak, jeśli Khabib wygra najbliższą walkę. Nie wiem tylko czy Conor będzie chciał czekać na to starcie. Zobaczymy. Conor może nie czekać.

Szef UFC powiedział również, że Conor jest jednym z zawodników, którzy nie wybierają sobie rywali.

Conor nie wybiera sobie rywali. Conor zawalczył z każdym zawodnikiem, którego mu zaproponowaliśmy, z tych którzy byli dostępni. Conor idzie trenować i pyta tylko z kim ma się bić.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.