Na razie nie wiadomo kiedy i czy w ogóle Georges St. Pierre wróci jeszcze do oktagonu UFC. Firas Zahabi, wieloletni trener Kanadyjczyka, w rozmowie z serwisem TSN przedstawił swoje spojrzenie na tę kwestię.

Myślę, że gdy Georges poczuje się lepiej, wróci na salę treningową. Wtedy zobaczymy, co będzie dalej. To co nas najbardziej interesuje, to jakaś epicka walka. Mayweather? McGregor? To czego chcemy, to mega walka. Georges wróci dla dużej, ekscytującej walki.

Zahabi odniósł się również do krytyki takiego podejście do MMA i tego, że duże walki często powodują bałagan w różnych kategoriach wagowych, jednak stwierdził, że Georges zrobił już wystarczająco dużo dla MMA, stąd może teraz mieć inne podejście do swoich walk.

Zawsze powtarzam ludziom, najpierw zróbcie to czego dokonał Georges, a potem go krytykujcie. To nie jest wcale takie łatwe, żeby wielokrotnie bronić tytuł mistrzowski. Wielu zawodników miało swoją szansę. Dodatkowo Georges nigdy na nikogo się nie skarżył. Zrobił to wszystko bez uskarżania się na innych.

11 KOMENTARZE

 1. Kurwa już niech zrobią te walkę Conora z GSP i będzie spokój przynajmniej. I tak każdy wbija w ten jego pas więc niech zwakuje.

 2. Zawsze powtarzam ludziom, najpierw zróbcie to czego dokonał Georges, a potem go krytykujcie. To nie jest wcale takie łatwe, żeby wielokrotnie bronić tytuł mistrzowski. Wielu zawodników miało swoją szansę. Dodatkowo Georges nigdy na nikogo się nie skarżył. Zrobił to wszystko bez uskarżania się na innych.

  to fakt, wyczyścił dywizję, bronił pasa, nigdy po nikim nie jechał, jak dla mnie Mistrz z prawdziwego zdarzenia i nawet jak ten jego powrót był troche męczący to można na to zdecydowanie przymknąć oko 🙂

 3. Kolejny piękny przykład nowego podejścia GSP. Nie mogę się jego i jego teamu nachwalić ostatnio. Bardzo dobrze rozpracowali tę szajkę zwaną UFC. Dana niech się czerwieni, zieleni, bieleni(k), czy cokolwiek. Wykręcił GSP dobry wynik, zdobył pas i teraz może się bawić jak McGregor:cool:

 4. Kolejny piękny przykład nowego podejścia GSP. Nie mogę się jego i jego teamu nachwalić ostatnio. Bardzo dobrze rozpracowali tę szajkę zwaną UFC. Dana niech się czerwieni, zieleni, bieleni(k), czy cokolwiek. Wykręcił GSP dobry wynik, zdobył pas i teraz może się bawić jak McGregor:cool:

  tylko dobry wynik trzeba zaznaczyc, bo nawet do miliona nie dobil

 5. tylko dobry wynik trzeba zaznaczyc, bo nawet do miliona nie dobil

  Najlepszy wynik PPV od czasu Nunes – Rousey sprzed roku. Rekordu nie było, ale te 875k (625k w USA i 250k w Kanadzie) to naprawdę pocieszny wynik. Rogan chyba dawał mniej szans temu wydarzeniu.

 6. Myślę, że gdy Georges poczuje się lepiej, wróci na salę treningową.

  Myślę, że jak Dana przytaknie, to GPS z miejsca poczuje się lepiej. :fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.