Maycee Barber przeszła wczoraj operację uszkodzonego więzadła krzyżowego i prawdopodobnie będzie pauzować przez resztę roku.

Barber która niespodziewanie przegrała walkę z Roxanne Modafferi na gali UFC 246, w trakcie walki doznała kontuzji więzadła krzyżowego. Mimo problemów dotrwała do końcowego gongu ale będzie pauzować przez kolejne 9 miesięcy.

Barber od czasu debiutu w organizacji UFC w listopadzie 2018 odniosła trzy zwycięstwa z rzędu przez techniczny nokaut i dotkliwą przegraną w ostatnim starciu Roxanne Modafferi na UFC 246. Wcześniej zawodniczka o pseudonimie „Przyszłość” postawiła sobie za cel zostać najmłodszą mistrzynią UFC w wieku 21 lat i pobić rekord Jona Jonesa ale te plany po gali UFC 246 są już raczej nierealne do zrealizowania.

 

 

 

3 KOMENTARZE

  1. Co nie wejdę w newsa to ktoś łamie kręgosłup, zrywa więzadła, jest ciężko nokautowany, umiera po uderzeniu. Aż się odechciewa tu zaglądać :siara:

  2. Co nie wejdę w newsa to ktoś łamie kręgosłup, zrywa więzadła, jest ciężko nokautowany, umiera po uderzeniu. Aż się odechciewa tu zaglądać :siara:

    Sport to samo zdrowie!:awesome:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.