Maycee Barber po pierwszej przegranej w karierze, powróci na początku przyszłego roku do klatki UFC w walce z Alexą Grasso.

Maycee Barber (MMA 8-1) zmierzy się z Alexą Grasso (MMA 12-3) na gali UFC Fight Night 190, która odbędzie się 13 lutego w nieznanej jeszcze lokalizacji.

Mocno promowana przez UFC Maycee Barber na styczniowej gali UFC 246 poniosła pierwszą porażkę w karierze przegrywając z bardziej doświadczoną, ale niżej notowaną w rankingu Roxanne Modafferi.

W trakcie pojedynku, Barber doznała ciężkiej kontuzji kolana która wykluczyła ją ze sportu na ponad 12 miesięcy. Amerykanka spędziła ostatnie miesiące na intensywnej rehabilitacji aby powrócić do największej organizacji MMA na świecie. Przed walką z Modafferi, „The Future” była niepokonana w MMA i miała na koncie świetną serię 8 zwycięstw z rzędu w tym trzy przed czasem w klatce UFC.

27-letnia Alexa Grasso w sierpniu udanie zadebiutowała w wadze muszej pokonując przez decyzję Ji Yeon Kim. Meksykanka ma obecnie rekord 4-3 w UFC w tym zwycięstwa nad Randą Markos i Karoliną Kowalkiewicz.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.