Starcie rozpoczęło się bardzo spokojnie. Obaj badali się pojedynczymi kopnięciami i ciosami prostymi. Z kolejnymi sekundami Holloway rozpoczął ataki kombinacjami, łącząc to z ciosami na korpus. Kattar starał się kontrolować dystans, jednak „Blessed” w świetny sposób spychał rywala pod siatkę i tam doskakiwał z kolejnymi uderzeniami. Każdą akcję Kattara Holloway świetnie czytał i unikał wszystko, co mogło mu zagrozić. W ostatnich 30 sekundach „Blessed” kolejnymi uderzeniami punktował przeciwnika, który wyraźnie nie mógł odnaleźć się w starciu z byłym mistrzem.

Od pierwszych sekund drugiej odsłony pewny siebie Holloway ruszył do przodu. Kolejne uderzenia spadały na głowę Kattara, który nie był w stanie odpowiedzieć na niezwykłą presję przeciwnika. „The Boston Finisher” cały czas był aktywny na nogach, jednak głównie skupiał się na defensywie, od czasu do czasu jedynie próbując zaskoczyć rywala kontrą. Prawdziwy spektakl zafundował Holloway pod koniec drugiej rundy rozbijając Kattara łokciami i mocnymi uderzeniami pod siatką.

Kattar na niezwykłą presję ze strony odpowiedział na początku trzeciej rundy próbą klinczu. Holloway szybko to jednak rozerwał i wrócił do wymian. W stójce Kattar pokazał jednak, że wciąż ma czym zagrozić rywalowi, odpowiadając raz udaną kontrą. Holloway przez cały czas jednak kontynuował destrukcję rywala rozbijając go kolejnymi uderzeniami, kopnięciami i kombinacjami. W kolejnych minutach „Blessed” chwalił się niezwykłą techniką, szybkością i świetnymi unikami na próby zadawania ciosów ze strony przeciwnika.

W czwartej rundzie Holloway nie dał rywalowi żadnych szans. Kattar przez cały czas przyjmował uderzenia i nie był w stanie odpowiedzieć na żadną akcję. „Blessed” narzucał przeciwnikowi niezwykłą presję, w pewnym momencie „The Boston Finisher” chwiał się nawet na nogach. Były mistrz nie był jednak w stanie skończyć przeciwnika, który wykazał się niezwykłą odpornością na ciosy.

Nieco zwolnił w piątej odsłonie Max Holloway, jednak wciąż co chwilę zadawał rywalowi kolejne uderzenia. „Blessed” nie był w stanie wciąż skończyć rywala przed czas. Kattar próbował kilkukrotnie jeszcze zaskoczyć przeciwnika, Holloway bez żadnych problemów dokończył pojedynek.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.