Jun 3, 2017; Rio de Janeiro, RJ, Brazil; Jose Aldo ?(red gloves) vs. Max „Blessed” Holloway? (blue gloves)?? during UFC 212 at Jeunesse Arena. Mandatory Credit: Jason Silva-USA TODAY Sports

Podczas gali UFC 212 Jose Aldo przegrał z Maxem Hollowayem przez TKO w trzeciej rundzie pojedynku, jednak nowy mistrz uważa, że ta porażka w żaden sposób nie wpłynie na to, co do tej pory Aldo osiągnął w MMA. W podcaście Fight Society, Holloway oddał szacunek swojemu przeciwnikowi.

Porażki są częścią tego sportu. Sobotniej nocy nie odebrałem mu nic z jego legendy. On był niegdyś tak biedny, że nie stać go było na jedzenie, a mimo to przychodził trenować. On sam w dużym stopniu zbudował wagę piórkową. Przyszedł znikąd i przejął tę dywizję. Gdy tylko pojawił się w WEC, zawładnął wagą piórkową na ponad dekadę. Bronił swojego tronu, walczył dla honoru, dla swoich kolegów z klubu i dla swojego kraju.

Holloway dodał również, że Aldo był dla niego inspiracją.

Ten człowiek nie startował z uprzywilejowanej pozycji, a zobaczcie co osiągnął. Uważam, że Brazylia powinna go sławić. On jest najlepszy zawodnikiem w historii, a jego historia zawsze była dla mnie inspiracją. Jestem mu bardzo wdzięczny.

1 KOMENTARZ

  1. @JacquesWyczyścił cała kategorie jako mistrz  w przeciwieństwie do Rudego który nie zawalczył nigdy jako mistrz xD

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.