Mistrz wagi piórkowej UFC i jeden z najlepszych zawodników w historii MMA, Max Holloway odwiedził dziś siedzibę irlandzkiej firmy zajmującą się produkcją znanej na całym świecie whiskey – Jameson Irish Whiskey.

Holloway podczas wyprawy do Dublinu pojawił się w siedzibie największej konkurencji dla whiskey Proper 12 której właścicielem jest były przeciwnik Maxa, Conor McGregor. Mistrz wagi piórkowej tak opisał swoją wizytę delikatnie prowokując byłego mistrza dwóch wag UFC:

238 lat innowacji, ciężkiej pracy i niezrównanej jakości. Nie jest to chwilowa rozwodniona moda. To jest prawdziwy filar Irlandii, firma wspierająca ciężko pracujące rodziny w Dublinie od wielu pokoleń. Dziękuję @jamesonwhiskey za gościnę. Numer jeden wśród irlandzkich whisky na świecie #sinemetu

Holloway przy okazji wizyty pojawił się również na 3 największym stadionie europy, mającym ponad 100 lat i mogącym pomieścić 82 000 kibiców Croke Park Stadium:

 

Jameson – to odmiana irlandzkiej whiskey wyprodukowana po raz pierwszy w 1780 roku. Jak podaje Wikipedia, jest to jedna z pierwszych czterech whiskey produkowanych w Dublinie, obecnie wytwarzana w Midleton w hrabstwie Cork w Irlandii, wyjąwszy sam proces blendowania, który wciąż ma miejsce w Dublinie.

37 KOMENTARZE

 1. Spoko akcja, ale bądźmy szczerzy Conor to mistrz marketingu, reszta może mu tylko pozazdrościć takiej kasy z byle whiskey (3 lata to ma albo i mniej).

 2. Spoko akcja, ale bądźmy szczerzy Conor to mistrz marketingu, reszta może mu tylko pozazdrościć takiej kasy z byle whiskey (3 lata to ma albo i mniej).

  Max był na wycieczce w fabryce, a Conor ma własną. :beczka:

 3. Max był na wycieczce w fabryce, a Conor ma własną. :beczka:

  Propera robi u Bushmillsa na zasadzie kontraktowej. Na swoją fabrykę o przemysłowej mocy produkcyjnej Conor ma jeszcze za mało muni.

 4. Propera robi u Bushmillsa na zasadzie kontraktowej. Na swoją fabrykę o przemysłowej mocy produkcyjnej Conor ma jeszcze za mało muni.

  Przenośnia. :fjedzia:

 5. Propera robi u Bushmillsa na zasadzie kontraktowej. Na swoją fabrykę o przemysłowej mocy produkcyjnej Conor ma jeszcze za mało muni.

  Właśnie, że nie Otworzył własną destylarnię i ma byłego gorzelnika bushmillsa. Posłuchaj tego kolesia

 6. Właśnie, że nie Otworzył własną destylarnię i ma byłego gorzelnika bushmillsa. Posłuchaj tego kolesia

  Wierzę na słowo. 8 minut to za długo.

 7. Był na wycieczce w destylarni i na pustym stadionie. Grubo.

  Najpierw prowokacja McGregora, a następnie zdjęcie ze stadionu, który może pomieścić 82 tysięcy ludzi. Widzę w tym pewien przekaz. 😉

 8. Propera robi u Bushmillsa na zasadzie kontraktowej. Na swoją fabrykę o przemysłowej mocy produkcyjnej Conor ma jeszcze za mało muni.

  ile koszuje taka fabryka ?

 9. Średnio interesuje mnie opinia Maxa na temat Irlandzkiej whiskey 😀

  To po prostu wyścig o to kto pierwszy zawalczy z Conorem i zgarnie gruby sos bo kolejnych walk może już nie być jak Irlandczyk dostanie w plecy ponownie

 10. Spoko akcja, ale bądźmy szczerzy Conor to mistrz marketingu, reszta może mu tylko pozazdrościć takiej kasy z byle whiskey (3 lata to ma albo i mniej).

  Mniej nie może mieć, bo prawo nie pozwala. Żeby coś było nazwane irlandzką whisky (szkocka zresztą podobnie  musi leżeć w beczce min. 3 lata. Taka ciekawostka.

  Max był na wycieczce w fabryce, a Conor ma własną. :beczka:

  Eee, nie. To po prostu mieszanka wyselekcjonowana dla McGregora z beczek innych destylarni. Niestety Conor nie ma fabryki. Może kiedyś.

 11. Mniej nie może mieć, bo prawo nie pozwala. Żeby coś było nazwane irlandzką whisky (szkocka zresztą podobnie  musi leżeć w beczce min. 3 lata. Taka ciekawostka.

  Eee, nie. To po prostu mieszanka wyselekcjonowana dla McGregora z beczek innych destylarni. Niestety Conor nie ma fabryki. Może kiedyś.

  Ma swój zakład. Ogólnie to blend, więc nie może pochodzić z jednej destylarni jak single malty.

 12. Ma swój zakład. Ogólnie to blend, więc nie może pochodzić z jednej destylarni jak single malty.

  O to nawet nie wiedziałem. Good for him.

 13. To po prostu wyścig o to kto pierwszy zawalczy z Conorem i zgarnie gruby sos bo kolejnych walk może już nie być jak Irlandczyk dostanie w plecy ponownie

  Masz rację, zgadzam się. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić żeby miało dojść do rewanżu z Maxem, Conor mu go najzwyczajniej nie da a to on rozdaje karty, na pewno celuje w zdecydowanie bardziej kasowe walki, walka z Maxem nic mu nie da, bo przecież już raz go odprawił i raczej nikogo nie interesuje fakt, że Max jest na fali 13 zwycięstw z rzędu i jest zupełnie innym zawodnikiem niż w 2013 gdzie odnotował porażkę z Conorem, w sumie na dobrą sprawę walka z Donaldem Cerrone też mu nic nie da, ale tu będzie w zdecydowanie bezpieczniejszej sytuacji, przy potencjalnej porażce z Donaldem może zakończyć karierę MMA, bo już nie będzie miał czego szukać, jego pozycja w UFC diametralnie spadnie mimo wyrobionej marki, nazwiska. Tak to widzę 😀

 14. Ja tam lubię poczciwego Ballantines Brasil 😉

  To nie jest whisky, tylko napój alkoholowy na bazie whisky

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.