Mistrz wagi piórkowej UFC i jeden z najlepszych zawodników w historii MMA, Max Holloway odwiedził dziś siedzibę irlandzkiej firmy zajmującą się produkcją znanej na całym świecie whiskey – Jameson Irish Whiskey.

Holloway podczas wyprawy do Dublinu pojawił się w siedzibie największej konkurencji dla whiskey Proper 12 której właścicielem jest były przeciwnik Maxa, Conor McGregor. Mistrz wagi piórkowej tak opisał swoją wizytę delikatnie prowokując byłego mistrza dwóch wag UFC:

238 lat innowacji, ciężkiej pracy i niezrównanej jakości. Nie jest to chwilowa rozwodniona moda. To jest prawdziwy filar Irlandii, firma wspierająca ciężko pracujące rodziny w Dublinie od wielu pokoleń. Dziękuję @jamesonwhiskey za gościnę. Numer jeden wśród irlandzkich whisky na świecie #sinemetu

Holloway przy okazji wizyty pojawił się również na 3 największym stadionie europy, mającym ponad 100 lat i mogącym pomieścić 82 000 kibiców Croke Park Stadium:

 

Jameson – to odmiana irlandzkiej whiskey wyprodukowana po raz pierwszy w 1780 roku. Jak podaje Wikipedia, jest to jedna z pierwszych czterech whiskey produkowanych w Dublinie, obecnie wytwarzana w Midleton w hrabstwie Cork w Irlandii, wyjąwszy sam proces blendowania, który wciąż ma miejsce w Dublinie.

2 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.