conor mcgregor

Conor McGregor doznał kontuzji, która sprawiła, że jego walka z Michaelem Chandlerem została przełożona, ale ostatecznie nie wiadomo kiedy do niej dojdzie. Matt Brown jest zdania, że Conor nigdy nie wróci już do klatki.

Do długo wyczekiwanego pojedynku Conora McGregora z Michaelem Chandlerem miało dojść na gali UFC 303, 29 czerwca w Las Vegas. McGregor wypadł jednak z tego starcia z powodu kontuzji i nie wiadomo, kiedy ostatecznie wróci do klatki. W programie The Fighter vs. The Writer Matt Brown powiedział, że jego zdaniem Irlandczyk nie pojawi się już więcej w oktagonie.

Nigdy nie miałem przekonania, że on faktycznie wróci. Nie byłem więc zdziwiony, gdy usłyszałem, że wypadł z walki. Nadal uważam, że on już nigdy nie wróci do klatki.

Ostatecznie jednak Brown z przyjemnością zobaczyłby walczącego Conora.

Mam nadzieję, że Conor udowodni mi, że się mylę. Mam nadzieję, że się mylę. Chciałbym zobaczyć ponownie Conora w klatce. Chciałbym zobaczyć go na prawdziwym obozie treningowym, z prawdziwymi partnerami treningowymi. Chciałbym zobaczyć jak szlifuje swoje możliwości do granic. Chciałbym, aby wrócił stary, wspaniały Conor. Chciałbym to zobaczyć i zapewne wielu ludzi również ma na to nadzieję, ale to się nie wydarzy.

Conor McGregor to były podwójny mistrz UFC. Irlandczyk nie walczył od czerwca 2021 roku, a w ciągu ostatnich sześciu lat stoczył cztery walki w MMA i tylko jedną wygrał. W ostatnim pojedynku przegrał z Dustinem Poirierem.

O walce McGregora z Chandlerem mówi się od ponad roku. Panowie w maju roku 2023 wzięli udział w programie The Ultimate Fighter i po nim mieli zawalczyć, ale ostatecznie starcie cały czas było odwlekane.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Vassago
Vassago

KSW
Welterweight

5,493 komentarzy 9,610 polubień

Kurewska bieda w tym UFC. Najwięcej gada się o zawodnikach, którzy nie walczą. No ale przynajmniej jeden powiedział, że ryży alkus może już nie wrócić. I to byłoby całkiem akceptowalne rozwiązanie. McGregor to przepity wrak, który ma już wyjebane na walki. Liczy się tylko lans w mediach.

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of GypsyKing
GypsyKing

KSW
Featherweight

4,934 komentarzy 14,690 polubień

Kurewska bieda w tym UFC. Najwięcej gada się o zawodnikach, którzy nie walczą. No ale przynajmniej jeden powiedział, że ryży alkus może już nie wrócić. I to byłoby całkiem akceptowalne rozwiązanie. McGregor to przepity wrak, który ma już wyjebane na walki. Liczy się tylko lans w mediach.

Biznesy budowane pomysłami biednego, starego kumpla Artema... ryży chuj jak to mawia @szplin

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Light Heavyweight

16,513 komentarzy 36,680 polubień

Ja się dziwię że jeszcze ktokolwiek zainteresowany jego powrotem.

Masochizm się tu odpala, że tyle nadziei w alkoholiku który ma wyjebane jaja w swoich fanów i po prostu lubi jak jest o nim głośno?

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Leniwiec
Leniwiec

Legacy FC
Lightweight

1,966 komentarzy 4,238 polubień

Chętnie poczytam czego jeszcze chcialby Matt Brown :confused:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Cinek007
Cinek007

UFC
Featherweight

8,478 komentarzy 17,331 polubień

Konur wróci, jest uzależniony od atencji, a same tiktoki czy co on tam wrzuca, prędzej czy później się znudzą pozostałej resztce tych, co w ogóle o tym gadają

Odpowiedz polub