Mateusz Rębecki odniósł już trzy zwycięstwa w organizacji UFC. Polak nie zamierza robić sobie teraz dłuższej przerwy od startów i zapowiada, że już zaczyna myśleć o kolejnych celach w amerykańskiej organizacji.

Podczas gali UFC 295, która odbyła się 11 listopada w Nowym Jorku Mateusz Rębecki pokonał przed czasem Roosevelta Robertsa i zanotował tym samym trzecie zwycięstwo w oktagonie UFC. Po walce Mateusz napisał w mediach społecznościowych:

Chwila odpoczynku i zaraz zaczynamy brać się za kolejne cele, marzenia! Dziękuję za doping i wsparcie, niesie mnie to cholernie mocno do góry.

Mateusz Rębecki od roku 2015 pozostaje niepokonany. Jest na fali szesnastu wygranych z rzędu. Polak dostał się do UFC wygrywając walkę w programie z cyklu Contender Series. Mateusz po ostatniej walce zapowiedział, że chciałby teraz zmierzyć się z kimś z pierwszej piętnastki rankingu wagi lekkiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,901 komentarzy 2,911 polubień

Mateusz Rębecki odniósł już trzy zwycięstwa w organizacji UFC. Polak nie zamierza robić sobie teraz dłuższej przerwy od startów i zapowiada, że już zaczyna myśleć o kolejnych celach w amerykańskiej organizacji. Podczas gali UFC 295, która odbyła się 11 listopada w Nowym Jorku Mateusz Rębecki pokonał przed czasem Roosevelta Robertsa i zanotował tym samym trzecie […]

Odpowiedz polub

click to expand...