Mateusz Rębecki i Mateusz Gamrot rywalizują w wadze lekkiej organizacji UFC, być może więc w przyszłości ich sportowe drogi mogą się przeciąć. Mateusz Rębecki nie chce jednak, aby do starcia z Gamrotem doszło.

Podczas gali UFC 295, która odbyła się 11 listopada w Nowym Jorku Mateusz Rębecki pokonał przed czasem Roosevelta Robertsa i zanotował tym samym trzecie zwycięstwo w oktagonie UFC. Polak aspiruje do tego, aby wejść do pierwszej piętnastki rankingu najlepszych zawodników wagi lekkiej. W zestawieniu tym znajduje się już Mateusz Gamrot, który zajmuje tam pozycję szóstą. Po swojej ostatniej wygranej Rębecki został na Instagramie zapytany o potencjalną walkę z Gamrotem, ale odpowiedział jednoznacznie:

Taka opcja odpada, jest wiele zawodników z którymi mogę się zmierzyć.

Mateusz Rębecki od roku 2015 pozostaje niepokonany. Jest na fali szesnastu wygranych z rzędu. Polak dostał się do UFC wygrywając walkę w programie z cyklu Contender Series. Mateusz po ostatniej walce zapowiedział, że chciałby teraz zmierzyć się z kimś z pierwszej piętnastki rankingu wagi lekkiej.

Mateusz Gamrot ma za sobą osiem pojedynków w największej organizacji MMA na świecie, z których sześć wygrał. Mateusz bije się dla UFC od roku 2020. Podczas gali UFC 294, która odbyła się w październiku w Abu Zabi, Mateusz był rezerwowym zawodnikiem do walki mistrzowskiego o pas wagi lekkiej pomiędzy Islamem Makhachevem a Alexandrem Volkanovskim.

1 KOMENTARZ

  1. Gamrocik z poierkiem też nie chce walczyć, bo przyjaciele. Rebecki nie chce Gamusia. Niby tacy profesjonaliści, chcący być mistrzami, ale z kolegą nie umieją wykonać sportowej walki. Bo jeszcze jeden drugiemu zrobi nie daj boze kuku. W top 15 Nikt nie powinien mieć nic do gadania. Albo się bijecie jeśli zajdzie potrzeba, albo wypad z wagi lekkiej. Tu już jest walka o pas, a oni sobie chcą wybierać przeciwników 🙈

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,910 komentarzy 2,937 polubień

Mateusz Rębecki i Mateusz Gamrot rywalizują w wadze lekkiej organizacji UFC, być może więc w przyszłości ich sportowe drogi mogą się przeciąć. Mateusz Rębecki nie chce jednak, aby do starcia z Gamrotem doszło. Podczas gali UFC 295, która odbyła się 11 listopada w Nowym Jorku Mateusz Rębecki pokonał przed czasem Roosevelta Robertsa i zanotował tym […]

Odpowiedz polub

click to expand...