Już w weekend dojdzie do pięściarskiej walki Tomasza Adamka z Mamedem KhalidovemMateusz Gamrot, były podwójny mistrz KSW, jest zdania, że w tym starciu to Mamed może być górą.

24 lutego podczas gali XTB KSW Epic Mamed Khalidov zmierzy się w pięściarskim starciu z Tomaszem Adamkiem. Przed zbliżającym się starciem Mateusz Gamrot przedstawił swoje spojrzenie na ten pojedynek. W typowaniach przygotowanych dla KSW powiedział:

W tej walce stawiam na Mameda. Z tego względu, że będzie szybszy, będzie zwinniejszy, będzie bardziej ruchliwy, no i reprezentuje MMA.

Mamed jest byłym mistrzem KSW wagi półciężkiej i byłym czempionem kategorii średniej. Od debiutu w roku 2004 stoczył 47 pojedynków, z których 37 wygrał. Na swoim koncie ma 17 zwycięstw zdobytych przez nokaut i 16 przez poddanie. Mamed ostatni raz walczył na gali XTB KSW Colosseum 2 i pokonał Scotta Askhama.

Tomasz Adamek w trakcie bardzo bogatej kariery stoczył blisko 60 zawodowych pojedynków, z których ponad 50 wygrał. Ponad 30 razy posyłał rywali na deski. Wywalczył zawodowy tytuł mistrza świata organizacji IBF i IBO w kategorii junior ciężkiej oraz organizacji WBC w wadze półciężkiej. Walczył również o mistrzowski tytuł królewskiej kategorii wagowej, a w roku 2009 pokonał w ringu Andrzeja Gołotę. Adamek ma też za sobą bogatą i pełną sukcesów karierę amatorską.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of mistrz-Oogway
mistrz-Oogway

Jungle Fight
Middleweight

347 komentarzy 1,498 polubień

A ktoś powiedział Matiemu, ze walczą w boksie?

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Navio2.0
Navio2.0

ONE FC
Flyweight

2,208 komentarzy 2,649 polubień
Avatar of Risky
Risky

UFC
Bantamweight

8,389 komentarzy 30,135 polubień

Czyli domy na Adamka.

Odpowiedz polub

Avatar of wrooblinio
wrooblinio

Maximum FC
Featherweight

1,460 komentarzy 3,662 polubień

Niby na papierze wszystko się zgadza, rękawice bokserskie, walka w boksie... Jednak Adamek od 6 lat nie walczył, wątpię aby w tym okresie miał jakiś reżim treningowy, dodatkowo Octagon. Jest duże prawdopodobieństwo że jednak Mamed ogarnie tę walkę.

Odpowiedz polub