mateusz gamrot

Mateusz Gamrot zajmuje szóste miejsce w rankingu wagi lekkiej UFC. Polak już w weekend stanie do kolejnej walki i nie kryje, że w przyszłości chce bić się o pas.

Mateusz Gamrot jest gotów na kolejne wyzwanie w klatce UFC. 9 marca podczas gali UFC 299 zmierzy się z Rafaelem dos Anjosem. Mateusz nigdy nie krył swoich mistrzowskich ambicji i cały czas mierzy wysoko. W rozmowie z Adamem Lewickim dla serwisu Interia Mateusz powiedział:

Obecnie jestem szósty w rankingu UFC. Teraz na pewno wygram i po tej walce od zdobycia pasa mogą dzielić mnie jedna, maksymalnie dwie walki. Jesteśmy bardzo blisko naszego celu, czyli mistrzostwa.

Mateusz ma za sobą osiem pojedynków w największej organizacji MMA na świecie, z których sześć wygrał. Mateusz bije się dla UFC od roku 2020.

Rafael Dos Anjos ma 39 lat i rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2004. W UFC bije się od roku 2008. Do dziś stoczył 47 pojedynków, z których 32 wygrał. Ostatni raz walczył w sierpniu zeszłego roku. Jego rywalem był Vicente Luque, z którym przegrał na punkty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Siedem
Siedem

Kapitan Ulicy

16,199 komentarzy 42,157 polubień
Avatar of Raven
Raven

KSW
Middleweight

5,611 komentarzy 21,742 polubień

Może gdyby skończył Rafała przed czasem, to tak, ale tak jak lubię Gamera, tak nie wydaje mi się żeby tak miało być.

Odpowiedz 2 polubień