Mateusz Gamrot, który podczas ostatniej gali KSW 46 pokonał Klebera Koike Erbsta, został pierwszym w historii organizacji zawodnikiem, który jest posiadaczem dwóch mistrzowskich pasów, podobnie jak Daniel Cormier i Conor McGregor w organizacji UFC. Mateusz nie planuje jednak próbować zdobyć trzeciego pasa, o czym powiedział w rozmowie dla Przeglądu Sportowego.

Jedną sprawą jest zdobyć pas, drugą go obronić. Mogę dokonać tego zarówno w kategorii piórkowej jak i lekkiej. Nie będę przechodził do dywizji półśredniej. W niej sprawy do wyrównania ma Borys Mańkowski i do naszego pojedynku nie dojdzie.

Wygląda jednak na to, że jego marzeniem jest natomiast starcie z jednym z mistrzów UFC, Khabibem Nurmagomedovem.

W tym momencie jedno przychodzi mi na myśl. Ja jestem niepokonany, Khabib jest niepokonany. On jest mistrzem, ja podwójnym. Zróbmy to.

7 KOMENTARZE

  1. Jak poszedł by do UFC WTEDY DOWIEDZIAŁ BY SIĘ JAK SŁABĄ MA STÓJKĘ A JEGO MAGICZNY PARTER W TOPIE JEST NORMĄ,ALE ON W ŻYCIU NIE WYJDZIE ZE STREFY KOMFORTU  ALE PARĘ JANUSZY TYM PIERDOLOLO KUPI

  2. Gamer już kiedyś krzyczał, że chce kroić Rusków 😛 Ale tutaj to odleciał w kosmos.

  3. Co temu Gamrotu??????????Gamrot: Lets do it Khabib!!Khabib: Hoo de fuk are you????

  4. Oo co ja pacze. Niech Kawul ujawni ile wynoszą bonusy to może skuszą kebaba !

  5. Gamrot mógłby wyjawić jakie prochy bierze….jeżeli to "dobre bo polskie" to byśmy się mogli chwalić, że prym wiedziemy w czymś 🙂

  6. Bądźmy poważni… ta walka nie odbędzie się nigdzie bo albo Gamer nie ruszy się z KSW albo Kebab zdąrzy w UFC zakończyć karierę zanim Gamrot będąc w tej federacji dostał by z nim walkę.KSW Kebaba i jemu podobnych także długo nie ściągnie bo mamy taki rynek jaki mamy. Decydują Janusze a ci mma interesują się przelotnie bądź płytko.

  7. Ej kurwiorze, co wy tam wiecie, Gamer składał w AKA już Kebaba, Caina i DC na sparingach.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.