mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot, który wygrał swoją ostatnią walkę w KSW i tym samym wywiązał się z kontraktu z organizacją, chciałby spróbować swoich sił w UFC. Na razie jednak nie wiadomo, gdzie ostatecznie fani zobaczą „Gamera” w klatce. Sam zawodnik zapowiedział wcześniej, że ma zamiary przyjrzeć się różnym ofertom z rynku.

Wygląda jednak na to, że czas oczekiwania na ogłoszenie decyzji o dalszej karierze zaczyna dobiegać końca. Mateusz właśnie wrócił do treningów i przy okazji napisał w mediach społecznościowych:

Powroty na matę bywają bardzo ciężkie, ale z taką ekipą to sama przyjemność. Zapasy pod dowództwem Arkadiusza Kordysa oraz Bjj pod dowództwem Przemysława Gnata. Z taką kadrą trenerską sukces murowany. Coś zaczyna się dziać #mma

Mateusz ma za sobą długą drogę w organizacji KSW, dla której stoczył 14 pojedynków. W tym czasie wywalczył też dwa pasy mistrzowskie – wagi lekkiej i piórkowej. „Gamer” nigdy w zawodowej karierze nie został pokonany. W swoim ostatnim boju dla organizacji zmierzył się z Marianem Ziółkowskim, który zastąpił w tym boju kontuzjowanego Shamila Musaeva.

Zobacz również: „Zasłużyłeś, aby inni nazywali cię legendą” – Szef KSW dziękuje Mateuszowi Gamrotowi

 

43 KOMENTARZE

 1. sms od Kawula – "Jutro widzę Cię u nas w firmie na 9:30. Mamy do pogadania "

  Gamer- "coś zaczyna się dziać"

 2. O tak, dalej kuszenie wpisami, ekscytacja sięga zenitu! Jeszcze proszę Mateusz przeciągnij decyzję o następne 2 lata i 100 kolejnych artykułów, wtedy będzie odpowiedni czas.

 3. Z drugiej strony Janek poszedł do UFC w wieku 31 lat i zawojował dywizję. Gamrot jeszcze ma czas 🙂

 4. Właśnie go pokazują na skypie w Dziń dobry TVN z Drzyzgą  :beczka:.

  Joanna jest w studio i mówi za niego, że idzie do UFC, a on sie nie odzywa, bo Joanna cały czas o nim gada. Nie wiem w ogóle czy go Aśka nie sprzedała, ale wychodzi na to, że jednak UFC to priorytet.

 5. Dawaj Andrzejku o flaszkę. Co Ci szkodzi 😆

  Ale co to za zakład, jak rozstrzygnięcie najwcześniej w 2038 😆

 6. sms od Kawula – "Jutro widzę Cię u nas w firmie na 9:30. Mamy do pogadania "

  Gamer- "coś zaczyna się dziać"

  Albo po prostu zobaczył Wojka w Zlotych Tarasach, kiedy ten wybierał nowy ekspres do kawy

 7. Gamrot w UFC, potwierdzenie na dnia. Mark my Words :kis:

  Kupił bilet na galę? Otworzyli już dla publiczności? :awesome:

 8. Moja szklana kula mówi, że on to w ogóle jakieś zastępstwo zgarnie i go zobaczymy w UFC lada chwila.

  :DC:

  Nie no, żarty, żarciki.

  Nigdzie nie pójdzie, krs do końca życia.

 9. Kupił bilet na galę? Otworzyli już dla publiczności? :awesome:

   Ja poważnie mówię :roberteyeblinking:

 10. A Ty? Dasz mi rewanż?

  Hmmm, no trochę słabo w tej sytuacji, jak Ty masz inside info, a ja nie. Możemy się założyć np o wynik jakiejś fajnej walki.

 11. Hmmm, no trochę słabo w tej sytuacji, jak Ty masz inside info, a ja nie. Możemy się założyć np o wynik jakiejś fajnej walki.

  A ja myślałem, że Ty, @andrzej_t. i paru innych chłopaków z Cohones macie inside info 😆

  Pasuje. :beer:

 12. Ta moda na nakręcanie hype'u nie wiadomo kurwa na co do mnie nie trafia. Nie lubię tego tak samo jak hucznych zapowiedzi zakończenia kariery i ostatecznych pojedynków. Szanuję za to podejście Janka i Daniela "Dzień dobry, jestem teraz zawodnikiem UFC." Bang!

 13. Ta moda na nakręcanie hype'u nie wiadomo kurwa na co do mnie nie trafia. Nie lubię tego tak samo jak hucznych zapowiedzi zakończenia kariery i ostatecznych pojedynków. Szanuję za to podejście Janka i Daniela "Dzień dobry, jestem teraz zawodnikiem UFC." Bang!

  Ogólnie to się zgadzam, ale po pierwsze porównałeś Daniela i Janka gdzie to była zupełnie inna era mma a Daniela wtedy znało może 28 osób w Polsce.

  Po drugie, zgadzam się, że to wszystko jest niepotrzebnie nakręcane, ale tutaj obwiniałbym media, które z każdego pierdnięcia robią news.

 14. Ta moda na nakręcanie hype'u nie wiadomo kurwa na co do mnie nie trafia. Nie lubię tego tak samo jak hucznych zapowiedzi zakończenia kariery i ostatecznych pojedynków. Szanuję za to podejście Janka i Daniela "Dzień dobry, jestem teraz zawodnikiem UFC." Bang!

  Też tego nie ogarniam.

  Jak jakaś blondi z instagrama, która próbuje zainteresować jej pierdolniętych followersów.

  Tyle pierdolenia o UFC, a teraz sce wysłuchać wszystkich ofert, interesuje go 6 zer,za dwa tygodnie: kurwa, pomylka- 7 zer.

  Po chuj to? Wiesz ile daje UFC idziesz albo nie.

  Po chuj to pierdolenie? . Nawet samo ogłoszenie że wybrał to czy tamto chuja daje, bo on co tydzień będzie pierdolił co innego.

  Będziesz miał podpisany kontrakt, to daj znać i tyle.

  On jest kurwa nawet irytujący jak nie walczy :matt:

 15. Ogólnie to się zgadzam, ale po pierwsze porównałeś Daniela i Janka gdzie to była zupełnie inna era mma a Daniela wtedy znało może 28 osób w Polsce.

  Po drugie, zgadzam się, że to wszystko jest niepotrzebnie nakręcane, ale tutaj obwiniałbym media, które z każdego pierdnięcia robią news.

  Podejrzewam, że ktoś Mateuszowi doradził taką formę informowania fanów o dalszych ruchach związanych z karierą. Na dłuższą metę jest to męczące, bo robią tak teraz wszyscy totalnie że wszystkim, nawet jakimiś totalnymi pierdółkami. Janka i Daniela podałem jako przykład odwrotnego działania, konkretnie i z zaskoczenia, zrobili tym w środowisku większe WOW niż wywoła teasowana informacja o podpisaniu kontraktu przez Gamera.

 16. Podejrzewam, że ktoś Mateuszowi doradził taką formę informowania fanów o dalszych ruchach związanych z karierą. Na dłuższą metę jest to męczące, bo robią tak teraz wszyscy totalnie że wszystkim, nawet jakimiś totalnymi pierdółkami. Janka i Daniela podałem jako przykład odwrotnego działania, konkretnie i z zaskoczenia, zrobili tym w środowisku większe WOW niż wywoła teasowana informacja o podpisaniu kontraktu przez Gamera.

  Mnie to akurat mocno interesuje, każdy krok, ale od tego są social media, które ludzie obserwują dobrowolnie. Natomiast mimo pełnego zainteresowania tematem rozwala mnie to, że z każdego gówna media robią newsy i tak jest właśnie w przypadku Gamrota. Przecież to co tutaj jest i ten ostatni o biznesach w Warszawie to śmiech na sali żeby to publikować na portalach, ale no niestety, takie czasy. Gamer jest na topie, myślę, że przez te całe perypetie z KSW/UFC jest zaraz po Janku najgorętszym nazwiskiem w polskim mma jeżeli chodzi o zainteresowanie wśród fanów. Media to wykorzystują. Nie kumam za bardzo spiny w stronę Gamera w tym temacie.

 17. Już nie mogę się doczekać Gamrota, jak po debiucie, do którego zejdzie z bomby, zaczną się wytłumaczenia, że to nie był jego dzień, że coś nie zagrało, i że wszystko jest winne, tylko nie to, że brakło umiejętności. :antonio:

 18. Może dostał zaproszenie na kawę.:conorsalute:

  Po skosztowaniu kawy z rąk Wojsława podpisze dożywotni kontrakt, gotów nawet zrezygnować z pensji byle tylko mieć możliwość jeszcze raz skosztować tak pysznej kawy.

 19. Już nie mogę się doczekać Gamrota, jak po debiucie, do którego zejdzie z bomby, zaczną się wytłumaczenia, że to nie był jego dzień, że coś nie zagrało, i że wszystko jest winne, tylko nie to, że brakło umiejętności. :antonio:

  Ale chociaz nie bedzie pierdolenia jak do tej pory 3/4 forum ze wybral cyrk dla kasy i latwych zestawien…

 20. Mnie to akurat mocno interesuje, każdy krok, ale od tego są social media, które ludzie obserwują dobrowolnie. Natomiast mimo pełnego zainteresowania tematem rozwala mnie to, że z każdego gówna media robią newsy i tak jest właśnie w przypadku Gamrota. Przecież to co tutaj jest i ten ostatni o biznesach w Warszawie to śmiech na sali żeby to publikować na portalach, ale no niestety, takie czasy. Gamer jest na topie, myślę, że przez te całe perypetie z KSW/UFC jest zaraz po Janku najgorętszym nazwiskiem w polskim mma jeżeli chodzi o zainteresowanie wśród fanów. Media to wykorzystują. Nie kumam za bardzo spiny w stronę Gamera w tym temacie.

  Rozumiem to stary i rozumiem, też Twoja sympatię do Gamrota przez podejrzewam wasze prywatne perypetie, ale naprawdę ciężko jest nie przyznać obiektywnie, że sam Mateusz pierdoli już chyba 3 rok o tym UFC a to zdecydowanie może być męczące. Dużo gadania, a mało roboty. Tak, wiem, że obecnie coś jest na rzeczy i pewnie tam przejdzie, tylko po co było tyle podkręcania tematu na siłę? Ludzie łapią angaż w UFC w chwilę, bez wałkowania latami. Taki Khamzat wyrwał kontrakt i w miesiąc stał się gwiazdą (małego formatu, ale jednak mówi się o nim). To jest przykład jak to powinno wyglądać. Wyżej wymieniony Janek tak samo.

 21. Rozumiem to stary i rozumiem, też Twoja sympatię do Gamrota przez podejrzewam wasze prywatne perypetie, ale naprawdę ciężko jest nie przyznać obiektywnie, że sam Mateusz pierdoli już chyba 3 rok o tym UFC a to zdecydowanie może być męczące. Dużo gadania, a mało roboty. Tak, wiem, że obecnie coś jest na rzeczy i pewnie tam przejdzie, tylko po co było tyle podkręcania tematu na siłę? Ludzie łapią angaż w UFC w chwilę, bez wałkowania latami. Taki Khamzat wyrwał kontrakt i w miesiąc stał się gwiazdą (małego formatu, ale jednak mówi się o nim). To jest przykład jak to powinno wyglądać. Wyżej wymieniony Janek tak samo.

  Jakiego formatu to zobaczymy, jeśli teraz wygra szybko z GM3 a później z Maią to później już tylko pretendenci do pasa lub walka o pas. Tyle, że on to wygrał tym, co pokazał w oktagonie, biorąc walkę po walce, w dwóch różnych kategoriach.

 22. Rozumiem to stary i rozumiem, też Twoja sympatię do Gamrota przez podejrzewam wasze prywatne perypetie, ale naprawdę ciężko jest nie przyznać obiektywnie, że sam Mateusz pierdoli już chyba 3 rok o tym UFC a to zdecydowanie może być męczące. Dużo gadania, a mało roboty. Tak, wiem, że obecnie coś jest na rzeczy i pewnie tam przejdzie, tylko po co było tyle podkręcania tematu na siłę? Ludzie łapią angaż w UFC w chwilę, bez wałkowania latami. Taki Khamzat wyrwał kontrakt i w miesiąc stał się gwiazdą (małego formatu, ale jednak mówi się o nim). To jest przykład jak to powinno wyglądać. Wyżej wymieniony Janek tak samo.

  Tylko Ty mówisz o ludziach, którzy kompletnie nie byli na świeczniku, to były zwykłe szare żuczki. Mogliby pierdolić o UFC 16 razy bardziej niż Gamer a i tak mało kogo to interesowało. Może wyjątkiem był Janek, ale mimo wszystko on też nie był super gwiazdą gdy odchodził z KSW i Held, o którym też w kontekście UFC dyskutowało sie bardzo długo. Pewnie podobnie do Gamera, ale przez sympatię fanów do Marcina, nikomu to nie przeszkadzało.

  Reszta to w większości były zwykłe boczki, których nikt nie widział w UFC i dlatego było takie wow gdy się tam znaleźli.

  Nie możemy porównywać wszystkiego 1 do 1 a widzę, że cały czas próbujecie to robić.

  I podajesz przykład Khamzata, wow super. Kolejny wyjątek potwierdzający Tobie pasująca regułę. Pewnie śledzisz doskonale każdą zagraniczną scenę mma i doskonale wiesz, w których krajach na kogo wewnętrznie nakręca się hajp 😆

  No proszę Cię.

 23. Rozumiem to stary i rozumiem, też Twoja sympatię do Gamrota przez podejrzewam wasze prywatne perypetie, ale naprawdę ciężko jest nie przyznać obiektywnie, że sam Mateusz pierdoli już chyba 3 rok o tym UFC a to zdecydowanie może być męczące. Dużo gadania, a mało roboty. Tak, wiem, że obecnie coś jest na rzeczy i pewnie tam przejdzie, tylko po co było tyle podkręcania tematu na siłę? Ludzie łapią angaż w UFC w chwilę, bez wałkowania latami. Taki Khamzat wyrwał kontrakt i w miesiąc stał się gwiazdą (małego formatu, ale jednak mówi się o nim). To jest przykład jak to powinno wyglądać. Wyżej wymieniony Janek tak samo.

  A no i jeszcze jedno. Zauważ, że Gamerowi do tego gadania sprzyjały okoliczności. Przerwa, dwukrotne negocjacje kontraktu. Możliwe, że gdyby siedział cicho to nigdy nie udałoby mu się nawet opuścić KSW bo wiadomo było jaki chujowy ma kontrakt. Poza tym sam pisałeś o naprawdę ogromnych pieniądzach jakie mógł Gamer zarobić za te dwie ostatnie walki w KSW. Gdyby nie gadał o UFC zarobiłby pewnie połowę z tego albo i mniej.

  naprawdę ciężko jest nie przyznać obiektywnie, że sam Mateusz pierdoli już chyba 3 rok o tym UFC a to zdecydowanie może być męczące.

  Tu się zgadzam, ale jak podałem w powyższych wypowiedziach, akurat w jego przypadku to wszystko miało większy sens i finalnie wyszedł na tym bardzo dobrze.

  Wkurwia Was to bo go nie lubicie, proste. To jest główny powód. Rozumiem to bo pewnie miałbym tak samo.

  😆

 24. Moja szklana kula mówi, że on to w ogóle jakieś zastępstwo zgarnie i go zobaczymy w UFC lada chwila.

  :DC:

  Nie no, żarty, żarciki.

  Nigdzie nie pójdzie, krs do końca życia.

  Gamrot zmierzy się w kategorii lekkiej z Magomedem Mustafaevem (14-3). Rosjanin na październikowej gali UFC Fight Night miał walczyć z Renato Moicano, który 15 września z nieujawnionych powodów wycofał się z pojedynku. :deniroclap: dla Twojej kuli.

 25. Wkurwia Was to bo go nie lubicie, proste. To jest główny powód. Rozumiem to bo pewnie miałbym tak samo.

  Myślę, że to zdanie wyjaśnia wszystko :goddamnright: Może prywatnie to spoko gość, ale w mediach wydaje się być strasznie pyszałkowaty i to w taki nieprzyjemny, arogancki sposób.

  No nic, nie ma co kontrować i odpowiadać na resztę, bo angaż się potwierdził. Niech walczy i zobaczymy co z tego będzie.

 26. Myślę, że to zdanie wyjaśnia wszystko :goddamnright: Może prywatnie to spoko gość, ale w mediach wydaje się być strasznie pyszałkowaty i to w taki nieprzyjemny, arogancki sposób.

  No nic, nie ma co kontrować i odpowiadać na resztę, bo angaż się potwierdził. Niech walczy i zobaczymy co z tego będzie.

  Bardzo dobrze zamknięta dyskusja.

  :beer:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.