Henry Cejudo, były mistrz UFC, był zaskoczony emocjonalną reakcją Toma Aspinalla na zdobycie tymczasowego pasa wagi ciężkiej. Cejudo jest zdania, że takie reakcje powinny się pojawiać przy wywalczeniu pełnoprawnego tytułu.

11 listopada w Nowym Jorku Tom Aspinall zmierzył się z Sergeiem Pavlovichem i zdobył tymczasowy tytuł wagi ciężkiej organizacji UFC. Anglik posłał na deski Pavlovicha już w pierwszej rundzie pojedynku. Komentując wygraną i emocjonalne zachowanie Anglika po walce, Henry Cejudo w nagraniu na swoim kanale stwierdził:

Patrzyłem na to jak on celebruje zdobycie tymczasowego tytułu mistrza świata i myślałem: to jest pas tymczasowy, Tom. Zachowaj łzy na moment, w którym zdobędziesz prawdziwy pas. Czasami wydaje mi się, że ludzie reagują zbyt emocjonalnie po zdobyciu tytułu tymczasowego. Tak, masz trofeum, ale ono nie jest prawdziwe. Jako zawodnik zaczynam się zastanawiać nad ich mentalnością. Co powoduje, że tak się zachowują? Myślą, że zdobyli najwyższy szczyt świata? Nie czepiam się ciebie, Tom. Mówię tylko, żebyś zachował łzy na moment, w którym faktycznie zdobędziesz prawdziwy pas.

Tom Aspinall bije się dla UFC od roku 2020. Anglik szedł przez amerykański oktagon jak burza i szybko wygrał pięć walk z rzędu. W lipcu roku 2022 starł się z Curtisem Blaydesem, ale walka zakończył się przez kontuzję nogi Aspinalla. Po rekonwalescencji Tom zmierzył się z Marcinem Tyburą i szybko posłał go na deski, a w ostatnim starciu zdobył tymczasowy tytuł. Przed wejściem do amerykańskiej organizacji Aspinall walczył dla Cage Warriors.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,906 komentarzy 2,928 polubień

Henry Cejudo, były mistrz UFC, był zaskoczony emocjonalną reakcją Toma Aspinalla na zdobycie tymczasowego pasa wagi ciężkiej. Cejudo jest zdania, że takie reakcje powinny się pojawiać przy wywalczeniu pełnoprawnego tytułu. 11 listopada w Nowym Jorku Tom Aspinall zmierzył się z Sergeiem Pavlovichem i zdobył tymczasowy tytuł wagi ciężkiej organizacji UFC. Anglik posłał na deski Pavlovicha […]

Odpowiedz polub

click to expand...