jorge masvidal

Jorge Masvidal jest zdania, że zwycięstwo nad Colbym Covingtonem przybliży go znacząco do kolejnej walki o pas mistrzowski.

Jorge Masvidal i Colby Covington, byli przyjaciele i klubowi koledzy, zmierzą się z sobą w oktagonie UFC. Do starcie dojdzie 5 marca podczas gali UFC 272. Jorge Masvidal znajduje się dziś na szóstym miejscu rankingu wagi półśrednie, a Covington na pierwszym. Masvidal wierzy więc, że pokonanie numeru jeden powinno zdecydowanie przybliżyć go do walki o pas. W rozmowie dla serwisu MMA Junkie stwierdził:

On zajmuje pierwsze miejsce w rankingu, to musi coś znaczyć, prawda? I nie ważne, że uważam te rankingi za bzdurę, on ma pierwsze miejsce. Jeśli ktoś zostaje numerem jeden, nie można mu odmawiać. Wydarzy się to, co ma się wydarzyć.

Jeśli Masvidal otrzymałby szansę walki o pas, byłaby to dla niego trzecia okazja do zdobycia tytułu. Jorge wejdzie teraz do klatki po dwóch przegranych z rzędu z Kamaru Usmanem. W ostatnim boju został brutalnie znokautowany w drugiej rundzie starcia.

Covington również jest po dwóch przegranych walkach z Kamaru Usmanem. Pomiędzy nimi pobił jednak Tyrona Woodleya.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Yurtho
Yurtho

Oplot Challenge
Middleweight

114 komentarzy 255 polubień

:mamed:

Aby dostać kolejny wpierdol od Usmana? Pomijam fakt, Colby wyjaśni Ulicznego Judasza

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of zoom
zoom

UFC
Middleweight

10,208 komentarzy 27,967 polubień
Avatar of WaszkaOG
WaszkaOG

EFC Africa
Heavyweight

3,045 komentarzy 9,525 polubień

Nie no kurwa. Jak Kolba wygra to powinien jeszcze jednego gościa z topu pokonać.
Jak Masvidal jakims cudem da rade to powinien pokonac jeszcze ze 2 bo nie dal z Usmanem takich super bliskich wojen.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of dawid91
dawid91

Maximum FC
Featherweight

1,473 komentarzy 4,954 polubień

Usman czyści kategorie tak szybko ze spokojnie można będzie mu dać tsa. Tam już nie ma za dużo pretendentów tak naprawdę.

Odpowiedz polub

Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

11,743 komentarzy 21,153 polubień

Nie no kurwa. Jak Kolba wygra to powinien jeszcze jednego gościa z topu pokonać.
Jak Masvidal jakims cudem da rade to powinien pokonac jeszcze ze 2 bo nie dal z Usmanem takich super bliskich wojen.

no raz dał egzekucje z usmanemSpoiler content hidden. więc uważaj co mówisz

Odpowiedz polub

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

KSW
Heavyweight

6,134 komentarzy 13,131 polubień

O ile jakby Covington to powiedział to jeszcze miałoby to jako taki sens(choć w mojej opinii powinien pokonać jeszcze kogoś przed kolejną walką z Usmanem)to w przypadku Masvidala jest to bezcelowe. Gość nie ma wygranej z żadnym zawodnikiem z topu(Till jest jego najlepszym skalpem w ostatnich latach), a jak już walczył z kimś naprawdę dobrym to został negatywnie zweryfikowany(Thompson i dwukrotnie Usman). Jak dla mnie Masvidal powinien wygrać po tej walce przynajmniej dwie następne i wtedy może myśleć o czymkolwiek. Żeby te jego walki z Usmanem były chociaż w miarę wyrównane to moglibyśmy rozmawiać, ale gość w przeciwieństwie do Covingtona dwukrotnie został zdominowany i w ani jednej sekundzie walki nie był zagrożeniem dla Usmana.

Odpowiedz polub

click to expand...
Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

11,743 komentarzy 21,153 polubień

O ile jakby Covington to powiedział to jeszcze miałoby to jako taki sens(choć w mojej opinii powinien pokonać jeszcze kogoś przed kolejną walką z Usmanem)to w przypadku Masvidala jest to bezcelowe. Gość nie ma wygranej z żadnym zawodnikiem z topu(Till jest jego najlepszym skalpem w ostatnich latach), a jak już walczył z kimś naprawdę dobrym to został negatywnie zweryfikowany(Thompson i dwukrotnie Usman). Jak dla mnie Masvidal powinien wygrać po tej walce przynajmniej dwie następne i wtedy może myśleć o czymkolwiek. Żeby te jego walki z Usmanem były chociaż w miarę wyrównane to moglibyśmy rozmawiać, ale gość w przeciwieństwie do Covingtona raz zdominowany, a raz usman wykonał egzekucję na nim. Mas w ani jednej sekundzie walki nie był zagrożeniem dla Usmana.

Odpowiedz polub

click to expand...