Wygląda na to, że Mark Hunt, który jakiś czas temu przyleciał do Las Vegas, żeby przejść wymagane przez UFC testy medyczne, może być spokojny o swoją przyszłość w organizacji. W rozmowie z The Daily Telegraph, Zen Ginnen, menadżer Hunta powiedział, że testy zakończyły się pomyślnie dla zawodnika.

Jesteśmy po konferencji telefonicznej z lekarzami z USA, którzy przekazali nam dobre wieści. Lekarze potwierdzili, że wyniki Marka są ponad średnią i może on dalej walczyć. Czekamy teraz na oficjalną informację od UFC.

Ginnen dodał również z kim chciałby zobaczyć swojego podopiecznego w kolejnej walce.

W najbliższej walce chcielibyśmy, aby Mark zawalczył z Fabricio Werdumem i liczymy na to, że pod koniec roku 2018 będzie mógł być brany pod uwagę do walki o pas.

Warto przypomnieć, że Mark Hunt został zdjęty z karty walk UFC w Sydney, kiedy to w wywiadzie przyznał się do występowania u niego poważnych symptomów obrażeń mózgu

4 KOMENTARZE

  1. Co by było gdyby nie pojawił się Francis ,  rewanż za rewanżem , Fabrycy z Huntem ,  Reema z Blaydesem jeśli zmarchwystanie , Tybura vs Lewis ,  a tak to miernota w ciężkiej wnet Andrei wejdzie w grę bo taka bieda ,  można by go z Volkovem zestawić lub Abdurachimowem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.