Mark HUnt

Kilka dni temu Mark Hunt wprawił świat MMA w osłupienie, kiedy oznajmił na Twitterze, że stracił kontrakt z UFC i zasugerował, iż nie była to jego decyzja:

Trudno było uwierzyć, że 40-letni Hunt, który świetnie sobie radził w oktagonie i zyskał wielu fanów efektownym dla oka stylem walki, zostałby zwolniony z UFC.  Tym informacjom szybko zaprzeczył Dana White, a sam zawodnik kilka dni później napisał, że po prostu żartował, bo miał zły humor z powodu „braku węglowodanów” w organizmie.

Okazuje się jednak, że Hunt mówił poważnie, co przyznał w rozmowie z nowozelandzkim dziennikiem Sunday Star:

Hunt chciał nowej umowy na trzy walki, kiedy UFC proponowało, aby zgodził się na osiem. Ostatecznie obie strony zgodziły się podpisać kontrakt na 6 walk, po tym jak Hunt publicznie napisał, że został bez pracy, a wpis wywołał zamieszenie w świecie MMA.

Hunt nie chciał wchodzić w szczegóły konfliktu, ale przyznał, że to żona ostatecznie namówiła go do pozostania w UFC: „To ona sprowadziła mnie na ziemię. Nie podjąłem decyzji na podstawie emocji, dla mnie to była decyzja biznesowa. O mały włos popełniłbym największy błąd mojego życia. Nigdy nie mógłbym już walczyć. Ciesze się, że ostatecznie wszystko się ułożyło i mogę dalej walczyć dla UFC.

Mark Hunt w kolejnej swojej walce zmierzy się z Royem Nelsonem. Będzie to walka wieczoru na japońskiej gali UFN 52, do której dojdzie 20 września.

96 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 6. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 7. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 8. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 9. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 10. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 11. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 12. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 13. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 14. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 15. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 16. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 17. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 18. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 19. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 20. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 21. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 22. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 23. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 24. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 25. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 26. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 27. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 28. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 29. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 30. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 31. Hajs się Markowi nie zgadzał ale żona powiedziała mu, że piniondz się szanuje i ze na chleb i smalec być musi więc Mark z pocałowaniem ręki wziął nowy kontrakt na 6 walk. Tak to widzę. Lekko sodóweczka odbiła?

 32. Czy nadal będziemy oglądać takie nokauty to się okaże przy najbliższej walce Hunta:)

 33. @def przecież Wyspy Wielkanocnej nie znokautował

  KO Hunta na Nelsonie to byłoby coś wspaniałego. Bardzo na to liczę.

 34. Nelson ma czarny pas bjj i wygra przez omoplatę. Ciekawe w sumie by to było:) Dwóch grubasów takiej pozycji musiałby na pewno ściągnąć nowych sponsorów do tego sportu:)!

 35. UFC powinno Marka na rekach nosić, bo jest ich największą kotwicą w Oceanii i jedną z większych w Japonii.

 36. Dożywotni props dla żony Hunta. Sześć walk nie jest źle, MMA nie byłoby bez tego gościa tym samym.

 37. Nie wyobrażam sobie Hunto na emeryturze, tzn. ciężko byłoby mi się z tym pogodzić…  Zawsze za Hunto!

 38. UFC się widzę nie szczypie i nie patrzy w metryczkę, 40 latkowi dają kontrakt na 8 walki 🙂 War Hunto

 39. UFC nie patrzy na metryke, bo tak jak napisałem nie pozbęda się jednej ze swoich największych atrakcji w Oceanii i Japonii. To samo robią z Hendo, które już swoje lata ma. Legendy nadal przyciągają kibiców.

 40. Poprostu nie chcą by jakaś organizacja dała mu lepszy sos…. a podejrzewam że walczy za drobne w stosunku do widowiska jakie daje

 41. Tak teraz patrzę UFC 160 za walke z JDS dostał 160 000 $ chyba nie tak żle….

 42. HUNTO !! Atom w łapie, granit w czaszce.
  Już nie moge sie doczekać jego nokautów 🙂

 43. Hunto zawsze z psychika mial dziwnie wedlug mnie, strasznie ciezko sie go czyta, w wywiadach mega 'skrajny', raz wesoly zeby po sekundzie byc smutnym, nie ogarnialem go nigdy. dobrze, ze zostaje.

 44. Troche przyjął na baniak więc ma prawo mieć fochy pierdziochy i huśtawkę nastrojów Laughing

  atomic butt dropy zawsze na propsie!!!

 45. dzizuskrajst, aleście mnie przerazili tym njusem.. szlag by trafił. od kiedy przeszedłem na emeryturę, Mareczek to jedyny prawdziwy barowy zabijaka w tym sporcie. i miało by go zabraknąć?

 46. HUNT musial wiedziec jak sie maja sprawy w konflikcie materla-ksw i poszedl w slady naszego mistrza stawiajac UFC pod sciana 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.