12650412_1032921210099279_528717953_n

Marcin Wrzosek podążył za swoim wieloletnim trenerem i kolegą Łukaszem Zaborowskim do Łodzi i dołączył do klubu Gracie Barra Łódź. „Polish Zombie” przeprowadził się na stałe do Polski i będzie przygotowywał się do kolejnych starć pod okiem Marcina Rogowskiego i jego kadry.

Marcin Wrzosek (MMA 10-3, 5. w Rankingu PL) od dłuższego czasu mieszkał i trenował w Wielkiej Brytanii, ale wielokrotnie zapowiadał, że jeśli będzie to możliwe, to chętnie wróci na stałe do Polski. Na początku stycznia bydgoszczanin poinformował, że zamierza w stu procentach poświęcić się zawodowej karierze w MMA. Następnie przyszedł czas na przeprowadzkę i wybór klubu. Padło na Gracie Barra Łódź. Marcin Wrzosek tak komentuje swoją decyzję:

„Dzięki znajomości z Łukaszem Zaborowskim i Marcinem Rogowskim udało mi się dołączyć do Gracie Barra Łódź. Po kilku treningach jestem pod naprawdę dużym wrażeniem poziomu treningów i zawodników tam trenujących. Jestem bardzo zadowolony, że do kolejnych walk będę mógł się właśnie tam przygotowywać”. 

Zapytany o ewentualne treningi w innych klubach, Wrzosek stwierdził, że nie wyklucza wyjazdów, ale póki co zamierza skupić się na przygotowaniach w Łodzi.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy znów zobaczymy Polaka w oktagonie, ale sam Polak mocno lobbuje za walką z Chrisem Gruetzemacherem na UFC w Holandii.

10 KOMENTARZE

 1. Polak mocno lobbuje za walką z Chrisem Gruetzemacherem na UFC w Holandii

  war @zombie

  oby Danka Cię wysłuchał, Grutz dobry na odbudowę rekordu po tej "porażce", szansa na efektowne zakończenie… pisałeś w AMA, że jeszcze nikogo w zawodowej karierze nie odłączyłeś, to na Chrisie szansa jest duża 🙂

  btw, jak tak patrzę, to z Pascalem Kraussem trochę podobni jesteście:

 2. Chris byłby dobry, poza zapasami nie ma zbyt dużo do pokazania. Przygotowania w polsce, dużo treningów z zapasiorami i bez problemu do zrobienia walka, nawet przez KO.

 3. Gdzie by nie dołączył, u mnie ma zawsze kibicowskie wsparcie, za luz, za dystans, za serce, za emocje. Równy gość. powodzenia.

 4. powodzenia Marcin, oby wszystko dobrze się układało i żeby hajsu Ci nie brakło byś już na magazynie robic nie musiał.

  #teamZombie

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.