marcin wójcik

Po tym jak Marcin Wójcik, podczas gali FEN 28 pokonał Rafała Kijańczuka, stanął w klatce oko w oko z Adamem Kowalskim, z którym podczas kolejnej gali polskiej organizacji miał zawalczyć o mistrzowski pas kategorii półciężkiej. Do tego pojedynku miało dość w Ostródzie, podczas sierpniowej gali FEN 29.

Dziś wiemy już jednak, że Marcin Wójcik nie wróci do klatki tak szybko, o czym poinformował fanów poprzez media społecznościowe pisząc:

Mimo że gala FEN 29 zapowiada się na prawdę świetnie, z powodu odniesionych w ostatniej walce urazów nie wezmę w niej udziału. Pozostaje mi obserwować walkę wieczoru, która wyłoni mistrza tej organizacji i przy okazji mojego najbliższego rywala. Powodzenia panowie i do zobaczenia jesienią.

Prezes FEN Paweł Jóźwiak również skomentował sytuację i napisał, że niedługo zostanie przedstawione nazwisko pretendenta do tytułu mistrzowskiego wagi półciężkiej.

Skutki ostatniej walki z R. Kijańczukiem niestety okazały gorsze niż myśleliśmy. Marcin Wójcik nie zawalczy w Ostródzie o pas LHW FEN. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia. Wkrótce podamy nazwisko nowego pretendenta który skrzyżuje rękawice z Adamem Kowalski.

Gala FEN 29 odbędzie się 22 sierpnia w Ostródzie. Areną zmagań wojowników po raz drugi będzie Amfiteatr.

5 KOMENTARZE

  1. Skutki ostatniej walki z R. Kijańczukiem niestety okazały gorsze niż myśleliśmy.

    Oto skutki picia wódki i dymania prostytutki :frankapprove:

  2. Skutki ostatniej walki z R. Kijańczukiem niestety okazały gorsze niż myśleliśmy.

    Oto skutki picia wódki i dymania prostytutki :frankapprove:

    Co?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.