Szymanski_

W kolejny poniedziałek spotykamy się z fanami sportów walki w magazynie Puncher. Gośćmi prowadzącego Mateusza Borka będą m.in. Michał Cieślak, Mateusz Masternak, Marcin Tybura, Jan Błachowicz i Roman Szymański. Transmisja od godziny 20:00 w Polsacie Sport News.

Gala Polsat Boxing Night zbliża się wielkimi krokami. O ostatnim etapie przygotowań w magazynie Puncher opowiedzą Michał Cieślak oraz Mateusz Masternak. Bohaterowie PBN mieli okazję ze sobą sparować podczas wizyty w Łomnicy u Tomasza Adamka. Radomianin w Krakowie zmierzy się z Franciso Palaciosem, a rywalem Masternaka będzie Erick Fields.

Już 10 kwietnia w UFC swoje pojedynki stoczą Jan Błachowicz oraz Marcin Tybura. Dla byłego mistrza KSW walka w stolicy Chorwacji będzie starciem „o być albo nie być” w amerykańskiej organizacji. Rywalem Błachowicza będzie reprezentant gospodarzy Igor Pokrajac. Tybura natomiast wystąpi w UFC po raz pierwszy w walce Timothy Johnsonem.

Na gali FEN 11 pas mistrzowski kategorii lekkiej zdobył Roman Szymański, który pokonał po pięciorundowym pojedynku Mariana Ziółkowskiego na warszawskim Torwarze. Dla Szymańskiego było to trzecie zwycięstwo w organizacji FEN. Jakie plany ma mistrz dywizji – 70 kg na kolejne walki?

Źródło: PolsatSport.pl

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.