Marcin Najman którego ostatni występ na gali FAME MMA 8 zakończył się skandalem i bójką w klatce, zapowiedział wydanie w przyszłym roku książki która ma opisywać jego burzliwą i kontrowersyjną karierę:

Marcin Najman który po zakończonym dyskwalifikacją bokserskim pojedynku z Donem Kasjo, rozstał się z organizacją FAME MMA ponownie potwierdził, że ma oferty od dwóch organizacji na kolejne walki. Dodał również, że obecnie ma zamiar skupić się na napisaniu książki o swojej karierze:

Nic nie jest przesądzone. Są dwie organizacje w których nie wykluczam pożegnalnej walki. Teraz zajmuje się jednak pisaniem książki…

W grudniu muszę się przede wszystkim skupić na pisaniu moich wspomnień. Zapowiedziałem książkę „Niegrzeczny żywot Najmana”, która ukaże się w przyszłym roku. Jestem tak umówiony z wydawcami, że do końca roku muszę napisać całość… A materiału przybyło mi po ostatnim weekendzie, że hoho…

Na ten moment nie wiadomo jeszcze, o których organizacjach sportowych mówił Marcin Najman. Paweł Jóźwiak, prezes organizacji FEN o której fani spekulowali, że może być zainteresowana zorganizowaniem pożegnalnej walki boksera z Częstochowy, zdementował to w ostatnim wywiadzie:

Na razie nie ma takich planów, mamy czysto sportową kartę walk i zobaczymy ile sport jest wart i czy to się obroni. Tak jak powiedziałem, to my jesteśmy właścicielami organizacji, to my ciężko pracujemy na tę organizację, my inwestowaliśmy kupę lat, swoje własne pieniądze i to my będziemy decydować kogo chcemy zatrudniać.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.