Podczas sobotniej gali FEN 42 we Wrocławiu, twarzą w twarz staną prezes federacji FEN, Paweł Jóźwiak oraz weteran freak fightów Marcin Najman. Ich pojedynek odbędzie się 21 października na gali Wotore 6.

Marcin „El Testosteron” Najman to były pięściarz znany w ostatnich latach głównie z freak fightowych pojedynków. W trakcie kariery występował dla takich organizacji jak KSW, FAME MMA, FFF oraz MMAAttack. Mierzył się z takimi zawodnikami jak: Mariusz Pudzianowski, Przemysław Saleta, Robert Burneika, Don Kasjo czy Trybson. Fani MMA znają go jednak przede wszystkim z tego, że jest to pierwszy anty-bohater świata MMA, pierwszy freak fighter i jedna z najbardziej kontrowersyjna postaci związanych ze sportami walki.

Paweł Jóźwiak – promotor MMA i prezes Fight Exclusive Night, jednej z największych organizacji mieszanych sztuk walki w naszym kraju. Były sportowiec. Rugbista i zawodnik Ogniwa Sopot, z którym w 1993 roku sięgnął po tytuł mistrza Polski. Do walki z Marcinem Najmanem przygotowuje się pod okiem Marcina Naruszczki w warszawskim klubie Unique.

Gala WOTORE 6 odbędzie się 21 października w Starej Fabryce Papieru w Konstancinie-Jeziornie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.