Legenda boksu — Manny Pacquiao mimo 42 lat na karku ciągle kontynuuje swoją karierę. Filipińczyk rozpoczął właśnie obóz przygotowawczy do kolejnego pojedynku.

Oczekuje się, że Manny Pacquiao wróci do ringu na wiosnę 2021 roku. Pięściarz za pomocą Twittera przyznał, że zorganizował już obóz przygotowawczy i niebawem poznamy jego rywala.

Obóz przygotowawczy do walki się rozpoczął. Jestem gotowy na powrót, niebawem ujawnię ważną wiadomość.

Możliwe, że Manny Pacquiao w kolejnym starciu zmierzy się z mocno faworyzowanym i rozpoznawalnym Ryanem Garcią. Amerykanin od kilku tygodniu publikuje w sieci nagrania z treningów i także podpowiada, że zna już rywala. Cóż, promotor Golden Boy — Oscar De La Hoya stwierdził, że do tej walki nie dojdzie, jednak jego zawodnik sądzi inaczej.

Manny Pacquiao w ostatnim pojedynku mierzył się Keithem Thurmanem i wygrał niejednogłośną decyzją. Walka była zacięta do samego końca, jednak 42-letni bokser w oczach sędziów okazał się lepszym zawodnikiem i słusznie. Teraz możliwe, że będzie go czekać jeszcze większe wyzwanie — Errol Spence Jr. to fenomen wagi półśredniej, który posiada pasy IBF oraz WBC. Oczywiście to starcie jest także możliwe, o ile z gry wykluczymy Ryana Garcię.

Mało prawdopodobnym scenariuszem jest spotkanie Pacquiao z Conorem McGregorem, który chciał boksować z filipińskim geniuszem. Panowie zasilają grupę promotorską  Paradigm Sports Management, którą zajmuje się Audie A. Attar. Co ciekawe dyrektor  Paradgim początkowo miał chęć na takie wydarzenie, ale porażka Irlandczyka z Dustinem Poirierem rozwiała jego myśli. Czekamy zatem na ogłoszenie rywala Pac Mana.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.