Mateusz Gamrot, który wygrał kolejną walkę w organizacji UFC, chciałby zmierzyć się z byłym mistrzem wagi lekkiej, Charlesem Oliveirą. Zdaniem Borysa Mańkowskiego wygrana nad takim rywalem może zapewnić Mateuszowi walkę o pas.

Podczas gali UFC Vegas 79, do której doszło 23 września w Las Vegas, Mateusz Gamrot pokonał Rafaela Fizieva przez techniczny nokaut. Po walce Polak zapowiedział, że chciałby zmierzyć się z Charlesem Oliveirą. W rozmowie z Arturem Mazurem dla kanału Klatka po klatce Łukasz Rajewski, klubowy kolega Gamrota, powiedział, co sądzi o takim wyborze kolejnego rywala.

Jest byłym mistrzem, do tego gwiazdą. Tak naprawdę chodzi o to, żeby się mierzyć z takimi rywalami. Po to „Gamer” wspina się do góry, żeby właśnie móc walczyć z byłymi mistrzami, a docelowo z aktualnym mistrzem o pas, więc właśnie o takie zestawienia chodzi.

Borys Mańkowski, który również od lat trenuje wspólnie z Mateuszem, dodał:

Mateusz chciałby spróbować swojego grapplingu, który jest na mega wysokim poziomie, z Charlesem Oliveirą, którego grappling, jiu-jitsu w sumie, też jest na niebywale wysokim poziomie i chciałby zobaczyć, kto byłby w tej grze lepszy. A nie ukrywajmy, że jakby doszło do tej walki i „Gamer” by to ogarnął, to wiadomo, że następną walką byłaby walka o pas i myślę, że wszyscy na to czekamy.

Mateusz Gamrot ma za sobą osiem pojedynków w największej organizacji MMA na świecie, z których sześć wygrał. Mateusz bije się dla UFC od roku 2020.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,859 komentarzy 2,845 polubień

Mateusz Gamrot, który wygrał kolejną walkę w organizacji UFC, chciałby zmierzyć się z byłym mistrzem wagi lekkiej, Charlesem Oliveirą. Zdaniem Borysa Mańkowskiego wygrana nad takim rywalem może zapewnić Mateuszowi walkę o pas. Podczas gali UFC Vegas 79, do której doszło 23 września w Las Vegas, Mateusz Gamrot pokonał Rafaela Fizieva przez techniczny nokaut. Po walce […]

Odpowiedz polub

click to expand...