Randy Couture, były mistrz UFC, który w 2008 roku utracił swój mistrzowski tytuł w walce z Brockiem Lensarem, uważa iż to dziwne, że Brock ma powrócić do oktagonu UFC, by walczyć ponownie o pas mistrzowski. Szczególnie, że nie tylko przegrał swoją ostatnią walkę w organizacji, ale również wpadł na testach antydopingowych.

Cóż, oni chcą naginać surowe zasady testów antydopingowych stosowanych przez USADA. Mimo, że Brock został złapany na dopingu, nadal będzie mógł walczyć. Pojawia się zatem pytanie o to, co faktycznie się dzieje?

W audycji Submission Radio, Coutur udzielił odpowiedzi na pytanie, które sam postawił i stwierdził, że organizacji zależy tylko na tym, aby sprzedać jak najwięcej subskrypcji PPV, a walka Brocka z aktualnym mistrzem, Danielem Cormierem, jest gwarancją sukcesu. Randy dodał również:

Oczywistym jest, że oni manipulują rankingami i wszystkim, czym tylko chcą. To co się dla nich liczy, to ich biznes. Nie dbają o zawodników, nie dbają o rankingi. Wielu fighterów przeskoczyło swoją kolejkę i z pewnością nie jest to poparte ich wynikami. To nic nowego.

19 KOMENTARZE

 1. "Szczególnie, że nie tylko przegrał swoją ostatnią walkę w organizacji, ale również wpadł na testach antydopingowych."

  yyy przecież "wygrał" z Huntem.

 2. Ich łopatki, ich piaskownica. Na rankingi już nikt nie zwraca rywali. Walki o pas są z dupy. Jak już przy dupach jesteśmy, to wiadomo, że są w dupie.

 3. Manipulują rankingami i wszystkim, czym tylko chcą – Randy Couture krytycznie o UFC

  W audycji Submission Radio, Couture udzielił odpowiedzi na pytanie, które sam postawił i stwierdził, że organizacji zależy tylko na tym, aby sprzedać jak najwięcej subskrypcji PPV

  Oczywistym jest, że oni manipulują rankingami i wszystkim, czym tylko chcą. To co się dla nich liczy, to ich biznes.

  jak będzie miał firmę, to też będzie głównym celem zysk a nie wysokość wynagrodzenia pracowników.

  ps. ale jak manipulują rankingami – może opisze ten mechanizm, bo układają go dziennikarze.

  co najwyżej nie biorą go pod uwagę przy ustalaniu walk, ale to już inna sprawa…

  chcesz pewnej emerytury to idź do urzędu stemplować dokumenty.

 4. jak będzie miał firmę, to też będzie głównym celem zysk a nie wysokość wynagrodzenia pracowników.

  ps. ale jak manipulują rankingami – może opisze ten mechanizm, bo układają go dziennikarze.

  co najwyżej nie biorą go pod uwagę przy ustalaniu walk, ale to już inna sprawa…

  chcesz pewnej emerytury to idź do urzędu stemplować dokumenty.

  daj spokój z tymi dziennikarzami…najpierw znajdź co to za jedni 😆

 5. Kolejny emeryt który chce zaistnieć, na co to komu potrzebne. Dobrze wiemy jak od kilku ładnych lat działa UFC, więc nic nowego nie odkrył.

 6. Kolejny emeryt który chce zaistnieć, na co to komu potrzebne. Dobrze wiemy jak od kilku ładnych lat działa UFC, więc nic nowego nie odkrył.

  Czy ja wiem, to normalne że ludzie z branży się wypowiadaja, tym bardziej jeżeli jakiś portal zechce wypowiedź od nich.

 7. Kolejny emeryt który chce zaistnieć, na co to komu potrzebne. Dobrze wiemy jak od kilku ładnych lat działa UFC, więc nic nowego nie odkrył.

  Po pierwsze – pytali go więc powiedział co myśli a po drugie – trochę szacunku do Couture'a. Komu jak komu ale jemu się należy!

 8. Po pierwsze – pytali go więc powiedział co myśli a po drugie – trochę szacunku do Couture'a. Komu jak komu ale jemu się należy!

  A ja nigdzie nie napisałem że go nie szanuje. Jest na emeryturze to niech tam sobie siedzi

 9. Gienek czyli twierdzisz że gościu który zdobył pasy w 2 dywizjach wagowych i hof, nie ma prawa powiedzieć co myśli bo jest na emeryturze.

  Kiedy ty robisz dokładnie to samo lekka hipokryzja:razz:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.