anderson silva

Chociaż Anderson Silva nie stwierdził jeszcze jednoznacznie, że będzie dalej walczył, jego trener jest pewny, że „Spider” da fanom jeszcze sporo radości bijąc się w bokserskich ringach.

Anderson Silva, były mistrz kategorii średniej UFC pokonał w Meksyku Julio Cesara Chaveza Jr., byłego mistrza świata WBC w kategorii średniej. Po tym pojedynku w rozmowie z mediami Anderson Silva powiedział, że nie wie jeszcze czy będzie dalej walczył.

Luiz Dorea, trener Anderson, w rozmowie dla serwisu Super Lutas powiedział natomiast, że „Spider” ma wiele ofert na stole i da jeszcze fanom wiele radości.

Mamy wiele propozycji. Mieliśmy już nieco ofert przed walką, a teraz mamy kolejne. Anderson chce teraz odpocząć, a potem zobaczy co dalej. Da jednak nam jeszcze wiele radości w boksie. On jest szczęśliwy i widać w nim energię.

Dorea odniósł się również do ostatniego zwycięstwa Andersona.

Byłem bardzo szczęśliwy, ale nie byłem zaskoczony. Pracuję z Andersonem od 18 lat. Jego umiejętności są ponadprzeciętne, w boksie również.

Anderson Silva jest jedną z legend świata MMA. Przez wiele lat był dominatorem wagi średniej organizacji UFC. Po utracie pasa nie miał jednak najlepszej passy. Od 2013 roku stoczył 9 pojedynków, z których wygrał tylko jeden i raz zremisował. Po przegranej z Uriah Hallem w roku 2020 Silva został zwolniony z organizacji UFC.

Teraz jedną z potencjalnych walk dla Andersona Silvy jest starcie z Royem Jonesem Jr. o którym mówi się od lat. Na razie jednak nie wiadomo jaki będzie kolejny krok Silvy w boksie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

KaczFC

Legacy FC
Heavyweight

2,154 komentarzy 2,375 polubień

Walka z Rojem nie ma sensu, nawet zabawowego. Jest już wrakiem, ta pokazówka z Tysonem była już słaba. Może ktoś nabierze się na na to drugi raz z nim w roli głównej

Odpowiedz polub

Raven

Bellator
Light Heavyweight

4,632 komentarzy 16,547 polubień

Don Casio dzwonił już z propozycją sztabki złota lub korony króla królów?

Odpowiedz polub

Genowefa Pierozek

BAMMA
Bantamweight

751 komentarzy 540 polubień

Walka z Rojem nie ma sensu, nawet zabawowego. Jest już wrakiem, ta pokazówka z Tysonem była już słaba. Może ktoś nabierze się na na to drugi raz z nim w roli głównej

nabiorom sie i bedom nabierac.. bedom wskrzeszac kolejne trupy. tak jak z tancem z gwiazdami... badaja czy mniej niz 50% widzow zyga jak to widzi, czy nie ... jak mniej to kolejna edycja.

Odpowiedz polub

Masta

Vale Tudo
Open

22,956 komentarzy 59,136 polubień

<div style='position:relative; padding-bottom:calc(56.25% + 44px)'><iframe src='' frameborder='0' scrolling='no' width='100%' height='100%' style='position:absolute;top:0;left:0;' allowfullscreen></iframe></div><p> <a href="">via Gfycat</a></p>

Odpowiedz polub

Masta

Vale Tudo
Open

22,956 komentarzy 59,136 polubień

Z don kasjo go dawać!

Odpowiedz 1 Like