Mamed Khalidov szykuje się do debiutu w pięściarskim starciu z Tomaszem Adamkiem. W trakcie przygotowań ma również okazję trenować z Michałem Materlą, sowim byłym rywalem z klatki KSW.

24 lutego podczas gali XTB KSW Epic Mamed Khalidov zmierzy się w pięściarskim starciu z Tomaszem Adamkiem. Mamed przygotowuje się do pojedynku w klubie Arrachion Olsztyn, ale ma też okazję do wspólnych treningów z Michałem Materlą, byłym mistrzem KSW i byłym przeciwnikiem z okrągłej klatki. Panowie spotkali się na zimowym obozie w górach, a Michał Materla opublikował wspólne zdjęcie i napisał:

Tylko ciężka praca! Mamed Khalidov będzie gotowy ⏳

Mamed Khalidov starł się z Michałem Materlą w roku 2015. Podczas gali KSW 33 znokautował Materlę w pierwszej minucie pojedynku i odebrał mu mistrzowski tytuł.

Mamed jest byłym mistrzem KSW wagi półciężkiej i byłym czempionem kategorii średniej. Od debiutu w roku 2004 stoczył 47 pojedynków, z których 37 wygrał. Na swoim koncie ma 17 zwycięstw zdobytych przez nokaut i 16 przez poddanie. Mamed ostatni raz walczył na gali XTB KSW Colosseum 2 i pokonał Scotta Askhama.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,001 komentarzy 3,079 polubień

Mamed Khalidov szykuje się do debiutu w pięściarskim starciu z Tomaszem Adamkiem. W trakcie przygotowań ma również okazję trenować z Michałem Materlą, sowim byłym rywalem z klatki KSW. 24 lutego podczas gali XTB KSW Epic Mamed Khalidov zmierzy się w pięściarskim starciu z Tomaszem Adamkiem. Mamed przygotowuje się do pojedynku w klubie Arrachion Olsztyn, ale […]

Odpowiedz polub

click to expand...